Poznaj Eko-Osiedle – Dni Otwarte na Bagnówce
Popyt na mieszkania to zjawisko całoroczne. Szukamy swojego wymarzonego „M” w zasadzie niezależnie od pory roku. Jednak z obserwacji specjalistów zajmujących się obrotem nieruchomościami wynika, że zainteresowanie dość wyraźnie rośnie właśnie teraz – wiosną. Z uwagi na to, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Eko–System organizuje kolejne wydarzenie z cyklu „Dni otwarte” na Eko–Osiedlu znajdującym się na białostockiej Bagnówce.
2016-04-21, 10:52

Dni otwarte to przede wszystkim szansa na dokładne zapoznanie się z ofertą dewelopera. Taka forma prezentacji nieruchomości od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Białostoczan, którzy chętnie korzystają z podobnych propozycji zyskując w ten sposób szansę, aby „na własne oczy” obejrzeć dostępne domy czy mieszkania.

 

Najbliższą okazją do tego będą „Dni Otwarte” na białostockim Eko-Osiedlu na Bagnówce, zaplanowane w weekend - 23-24 kwietnia - w godzinach od 10 do 15.

 

- W programie wydarzenia znalazły się prezentacje dostępnych mieszkań w zabudowie szeregowej oraz ich najbliższego otoczenia. Obecni na miejscu przedstawiciele naszej firmy chętnie odpowiedzą przy tym na wszelkie pytania – mówi Dorota Trochimowicz, przedstawicielka spółki.

 

Oprócz tego organizatorzy zadbali również o obecność m.in. ekspertów ds. finansowania zakupu inwestycji, dzięki czemu uczestnicy imprezy będą mogli na miejscu skorzystać z fachowych porad konsultantów – również w zakresie programu „Mieszkanie dla Młodych”.

 

Warto bowiem przypomnieć, że mimo, iż tegoroczna pula na MdM została już wyczerpana, w praktyce nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadal skorzystać z rządowego dofinansowania do zakupu nieruchomości, rezerwując tym samym środki na przyszły rok.

 

- Większość mieszkań na Eko-Osiedlu spełnia wymogi tego programu. Wychodząc zatem naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów doradzamy, aby umowę kredytową z dopłatą zawrzeć jak najszybciej, rezerwując w ten sposób pieniądze z puli przeznaczonej na 2017 rok – podpowiada przedstawicielka Eko-Systemu. I dodaje: Na tej podstawie część środków z kredytu bankowego wypłaconych zostanie już teraz, a reszta, pochodząca właśnie z MdM, wraz z uruchomieniem nowej puli.

 

Prezentacja nowej oferty mieszkań i domów na Bagnówce czy doradztwo finansowe to jednak nie wszystko. Tylko podczas trwania „Dni Otwartych” będzie też można uzyskać atrakcyjne rabaty na wybrane nieruchomości.

 

Dni Otwarte na Eko-Osiedlu

23-24 kwietnia 2016 r.

Os. Bagnówka, ul. Józefa Karola Puchalskiego w Białymstoku

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.