Cateromarket z nowym partnerem biznesowym
Cateromarket zyskał stabilnego partnera biznesowego i już wkrótce wprowadzi na rynek usługę zamawiania diet pudełkowych online.
2019-03-13, 14:07

Cateromarket.pl to największa wyszukiwarka cateringów dietetycznych w Polsce. Umożliwia przeglądanie ofert oraz kontakt z firmami z ponad 400 miast naszego kraju. Niedługo, za sprawą inwestycji spółki Hermax, Cateromarket znacząco rozszerzy zakres działalności. Właściciele planują odświeżyć wygląd serwisu i zaproponować klientom nową jakość.

Catering dietetyczny online – wygodne zamawianie to główna potrzeba tego rynku

Na czym ma polegać zmiana? Przede wszystkim za pośrednictwem cateromarket.pl będzie można porównać propozycje różnych diet pudełkowych, zamówić usługę, a także dokonać płatności online. Wszystko w jednym miejscu, bez konieczności wchodzenia na strony poszczególnych firm i dokonywania przelewów.

–  Z informacji od naszych klientów wiemy, że jedną z największych bolączek konsumentów na rynku diet pudełkowych jest brak wygodnych form płatności. Z drugiej strony wprowadzenie ich przez mniejsze firmy cateringowe wiąże się z dużymi kosztami – tłumaczy Łukasz Sot, współwłaściciel marki Cateromarket. – Dlatego idealnym rozwiązaniem wydaje się być ogólnopolska, nowoczesna wyszukiwarka diet pudełkowych, która będzie pośredniczyła w transakcjach. Klient wygodnie i szybko zapłaci na intuicyjnej stronie internetowej, a pieniądze trafią bezpośrednio na konto firmy cateringowej. Minimum formalności, maksimum wygody.

Naturalny kierunek rozwoju 

Współpraca Cateromarketu z Hermaxem wydaje się być naturalnym etapem w rozwoju obu firm. Spółka Cateromarket od dłuższego czasu rozważała bowiem pozyskanie wsparcia inwestycyjnego, a Hermax zwiększenie obecności na rynku cateringów dietetycznych.

Hermax ma obecnie pod swoimi skrzydłami sześć prężnie rozwijających się marek związanych z żywieniem. Ich flagowym produktem jest Kcalmar.pro – aplikacja dla dietetyków do zarządzania gabinetem, układania jadłospisów i kontaktu z klientami. Oprócz tego działają także serwis i aplikacja Kcalmar.com przeznaczone dla osób szukających dietetyka oraz Instytut Edukacji Żywieniowej – oferujący szkolenia i konferencje. Kolejnym produktem Hermaxu jest Kcalmar Catering, czyli oprogramowanie do kompleksowego zarządzania cateringiem.

W październiku 2018 roku spółka podjęła współpracę z Cateromarketem, tym samym powiększając portfolio swoich dietetycznych marek o popularną wyszukiwarkę zdrowych cateringów.

–  Zdecydowaliśmy się na ten krok, ponieważ widzimy korzyści, które możemy osiągnąć razem, a których najprawdopodobniej nie mielibyśmy szans osiągnąć osobno – tłumaczy Łukasz Sot i dodaje: – W pierwszej kolejności chcemy udoskonalić nasze produkty, aby jak najlepiej edukować Polaków w obszarze odżywiania. Obecnie pracujemy nad tym, aby stworzyć największą w Polsce grupę o charakterze dietetyczno-sprzedażowym.

Technologia w służbie dietetyki

Kluczowym aspektem funkcjonowania obu spółek jest zaplecze technologiczne. Oferowane przez obie firmy usługi łączą w sobie wiedzę na temat dietetyki z najnowszymi osiągnięciami z branży IT. Dzięki temu zarówno Cateromarket, jak i Kcalmar mogą oferować klientom rozwiązania skrojone do potrzeb współczesnego człowieka.

– Nowoczesna dietetyka powinna łączyć to, co najlepsze w wizytach w stacjonarnych gabinetach z wygodą internetu – mówi Łukasz Sot. – Dzięki współpracy możemy dotrzeć do różnych grup klientów – oferując gotowe i sprawdzone jadłospisy, konsultacje dietetyczne z indywidualnie rozpisanymi dietami i przepisami do samodzielnego przygotowania w domu, czy wreszcie kompleksową usługę wyboru i zakupu cateringu dietetycznego. Pokazujemy w ten sposób, że istnieje wiele dróg do osiągnięcia jednego celu – zmiany nawyków żywieniowych i zdrowszego trybu życia. 

 

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
ZAŁĄCZNIKI
dsc_8619-min.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.