Spółka Glosel na pierwszym miejscu w województwie podlaskim w rankingu Gazele Biznesu 2018
Glosel sp z o.o. sp. k., właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu. Spółka zajęła także pierwsze miejsce wśród najdynamiczniej rozwijających się firm z województwa podlaskiego.
2019-03-20, 15:42

Gazele Biznesu to ranking publikowany przez dziennik „Puls Biznesu”. Jego celem jest wytypowanie najszybciej rozwijających się małych oraz średnich firm. Jasno określone kryteria, bezpłatny udział oraz decyzja podjęta nie przez jury, a na podstawie wyników finansowych firmy sprawia, że ranking jest wiarygodny.

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Aby go otrzymać, przedsiębiorstwa muszą przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty oraz osiągać zysk.

Spółka Glosel w 2018 roku zadebiutowała w rankingu Gazel Biznesu, zajmując pierwsze miejsce w województwie podlaskim. Od 2015 roku firma zanotowała blisko 290% wzrost.

–  Pierwszy raz w rankingu i od razu pierwsze miejsce. To dla nas wielka sprawa, naprawdę – mówią z entuzjazmem Agnieszka Stankiewicz-Kierus i Łukasz Kierus, właściciele spółki Glosel. – Znalezienie się w gronie Gazel Biznesu potwierdza, że zmierzamy w dobrym kierunku. Oczywiście mamy świadomość, że nie jesteśmy idealni. W naszej działalności jest jeszcze dużo do poprawy, mamy co doskonalić. Stąpamy twardo po ziemi, myślimy nieszablonowo. Troska o klienta, mocna kadra pracownicza i stałe poszerzanie horyzontów – to są nasze priorytety.

Spółka Glosel jest właścicielem marki TaniaKsiazka.pl – jednej z największych i najlepiej ocenianych księgarni internetowych w Polsce. TaniaKsiazka.pl od lat zdobywa prestiżowe nagrody z branży e-commerce. W samym 2018 roku sklep otrzymał Laur Opineo, znalazł się na pierwszym miejscu w Rankingu Koszyk Roku, zdobył wyróżnienie w programie Konsumencki Lider Jakości oraz Złoty i Brązowy Laur Ceneo (w kategoriach: „Wybór użytkownika” oraz „Multimedia”).

Spółka posiada także trzy inne sklepy internetowe – Bee.pl – oferujący zdrową żywność, naturalne kosmetyki, zabawki i akcesoria dla dzieci, CzaryMary.pl – sklep ezoteryczny oraz FantastyczneSwiaty.pl – księgarnię z komiksami, grami i literaturą fantastyczną.

Gazele Biznesu są przyznawane w Polsce nieprzerwanie od 2000 roku. Do tej pory odbyło się 19 edycji rankingu. Pojawienie się w tym zestawieniu potwierdza nie tylko świetne wyniki finansowe, ale także wiarygodność przedsiębiorstwa.

Ranking Gazele Biznesu 2018 obejmował 90 firm z województwa podlaskiego. W ogólnopolskiej klasyfikacji Spółka Glosel zajęła 66. miejsce. Uroczysta gala podsumowująca odbyła się 11 marca w Warszawie. Wyróżnienie odebrali właściciele firmy, Łukasz Kierus i Agnieszka Stankiewcz-Kierus.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.