Współczesne Wyzwania Dietetyka – pierwsza tego typu konferencja w Polsce
Już 13 kwietnia w Warszawie odbędzie się konferencja naukowa „Współczesne Wyzwania Dietetyka”, organizowana przez Instytut Edukacji Żywieniowej. To unikatowe wydarzenie, któremu towarzyszyć będą nie tylko wykłady, ale także debaty i warsztaty z udziałem dwudziestu specjalistów oraz zaproszonych gości.
2019-03-20, 16:20

Konferencja Instytutu Edukacji Żywieniowej skierowana jest do dietetyków i żywieniowców, którzy chcą zdobywać aktualną wiedzę z zakresu dietetyki sportowej, klinicznej oraz psychodietetyki. Uczestnicy, w zależności od pakietu, na jaki się zdecydują, będą mogli wziąć udział w sześciu wykładach, trzech warsztatach oraz trzech debatach eksperckich. Ich obecność zostanie potwierdzona specjalnymi certyfikatami.

– Zaprosiliśmy do współpracy cenione autorytety, m.in. prof. Małgorzatę Kozłowską-Wojciechowską oraz prof. Marka Naruszewicza, a także wielu innych specjalistów, którzy podzielą się ze słuchaczami swoim zawodowym doświadczeniem – mówi Marzena Lamont, dyrektor Instytutu Edukacji Żywieniowej. – Nasza konferencja jest wyjątkowa, ponieważ odbędzie się jednocześnie na dwóch salach wykładowych, a wszystkie wykłady i debaty zostaną nagrane. Debaty umożliwią wieloaspektowe spojrzenie na ważne zagadnienia. Co ważne, podczas ich trwania wypowiedzieć się będą mogli zarówno goście specjalni, jak i sami uczestnicy. Program wydarzenia wzbogaciliśmy ponadto o formułę dodatkowych warsztatów, opartych na studium przypadku. Konferencja w takiej formie to świetna arena do wymiany poglądów, a także szansa na głębsze zapoznanie się konkretnymi zagadnieniami.

Wydarzeniu towarzyszyć będą konkursy, w których łączna pula nagród od sponsorów wynosi 50 tysięcy złotych. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Uniwersytet SWPS.

Instytut Edukacji Żywieniowej to organizacja, w skład której wchodzi zespół ekspertów z dziedziny dietetyki. Oferuje szkolenia online, a także ogólnopolskie konferencje naukowe, podczas których poruszane są najbardziej aktualne zagadnienia związane z żywieniem.

Więcej szczegółów na temat konferencji Współczesne Wyzwania Dietetyka, a także informacje o dostępnych miejscach znajdują się na stronie: https://iez.edu.pl/konferencje/wspolczesne-wyzwania-dietetyka/

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
ZAŁĄCZNIKI
fbmain_event.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.