Cateromarket.pl wprowadził usługę zamawiania diet pudełkowych online
Cateromarket.pl to największa w Polsce wyszukiwarka diet pudełkowych, która umożliwia porównywanie ofert oraz zamówienie cateringu dietetycznego z dostawą do domu. Od teraz za pośrednictwem serwisu użytkownicy mogą nie tylko znaleźć odpowiednią firmę, ale także dokonać wygodnej płatności online.
2019-04-04, 15:52

Do tej pory serwis Cateromarket.pl umożliwiał porównywanie ofert cateringów dietetycznych z blisko 500 miast Polski. Teraz klienci wybiorą dietę skrojoną do ich potrzeb i zamówią ją w jednym miejscu – bez konieczności wchodzenia na stronę dostawcy i dokonywania tradycyjnych przelewów, które były zmorą w branży.

– Wprowadzenie tej usługi to duży krok naprzód dla całej branży – mówi Łukasz Sot, współwłaściciel marki Cateromarket.pl. – Główną bolączką rynku był brak możliwości – poza największymi graczami – dokonania zakupu diet online. Teraz Cateromarket.pl pośredniczy w transakcjach. Klienci w prosty sposób dobierają sobie catering, a następnie przez PayU regulują rachunek. Ich opłacone zamówienie trafia bezpośrednio do konkretnej firmy cateringowej, która zajmuje się jego realizacją.

Jak to przebiega w praktyce? Na początku użytkownik wpisuje w wbudowanej na stronie, inteligentnej wyszukiwarce miasto lub nazwę firmy. Następnie ma możliwość porównania diet i cen – na tym etapie może sprawdzić opinie innych klientów, przeczytać opisy poszczególnych jadłospisów czy przejrzeć profil dostawcy. W kolejnym kroku wybiera odpowiednią dietę, ustala jej kaloryczność oraz okres, w którym chce otrzymywać dania. Na koniec podaje swoje dane i opłaca zamówienie.

– Zależało nam na stworzeniu serwisu, który byłby intuicyjny w obsłudze. Zamówienie diety pudełkowej powinno być szybkie, proste i niczym nie różnić się od zamawiania zwykłych dań z dostawą do domu. Szanujemy czas naszych użytkowników, którzy nie bez przyczyny decydują się na wygodną usługę cateringu dietetycznego – tłumaczy Łukasz Sot.

Jak wynika z obserwacji ekspertów serwisu Cateromarket.pl, u dużej części klientów to właśnie oszczędność czasu jest głównym powodem, dla którego regularnie korzystają z diet pudełkowych. Pracujemy coraz więcej i często nie mamy głowy do przygotowywania zdrowych posiłków – to dlatego popularność zdrowych cateringów rośnie w Polsce w niezwykle szybkim tempie.

– Cateringi dietetyczne to faktyczna potrzeba i znak naszych czasów. Korzystanie z usług tego typu firm to jak zatrudnienie osobistego dietetyka i kucharza, którzy codziennie dbają, abyśmy jedli zdrowo, regularnie, różnorodnie i bez zbędnego wysiłku. Okres, w którym na dietę pudełkową mogli sobie pozwolić jedynie ludzie zamożni, dawno minął. Dzisiaj – ze względu na systematycznie rosnące zarobki – jest ona w zasięgu coraz szerszego grona odbiorców – podsumowuje Łukasz Sot.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.