TaniaKsiazka.pl na Targach Książki w Białymstoku rozpocznie świętowanie 13. urodzin!
Już 12 kwietnia rusza największe czytelnicze wydarzenie w regionie. Na 8. Międzynarodowych Targach Książki zobaczymy około 70 wydawców i księgarzy z Polski i zza granicy. Wśród nich nie zabraknie przedstawicieli z Białegostoku, m.in. księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, która w tym roku obchodzi swoje 13. urodziny.
2019-04-11, 21:26

Targi Książki w Białymstoku to impreza, która zawsze przyciąga tysiące uczestników. Jak co roku odbędzie się ona w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz Białostockim Teatrze Lalek. Targom towarzyszy Festiwal Literacki „Na pograniczu kultur”, w ramach którego organizowane są warsztaty dla dzieci i dorosłych, spotkania autorskie oraz konkursy.

Podczas Targów swoje stoiska zaprezentują największe wydawnictwa i księgarnie,  w tym księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl – jeden z najbardziej utytułowanych sklepów online w Polsce, który właśnie wtedy rozpocznie świętowanie swoich 13. urodzin.

– Oficjalne obchody zaczynamy 23 kwietnia, w Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, ale specjalnie dla klientów, którzy odwiedzą nas na Targach planujemy niespodziankę. Na razie nie chcemy zdradzać szczegółów – mówi Paweł Mieczkowski, kierownik działu marketingu TaniaKsiazka.pl. – Każda osoba na naszym stoisku będzie mogła oczywiście kupić również książki z dużym rabatem. 

Na stoisku księgarni TaniaKsiazka.pl (nr 54-55,) znajdziemy nowości, bestsellery oraz książki autorów zaproszonych na tegoroczne Targi – m.in. Chrisa Cartera, Marcina Wichy, Mariusza Szczygła,Tomasza Samojlika czy Joanny Bator. Będzie tam można spotkać także załogę księgarni, znaną szerszej publiczności z kanałów social media i humorystycznych sposobów promowania czytelnictwa.   

– Targi Książki w Białymstoku są niezwykle bliskie naszemu sercu, ponieważ pochodzimy z tego miasta. Ta impreza to dla nas świetna okazja do lepszego poznania klientów oraz wymiany doświadczeń. Lubimy rozmawiać z naszymi fanami i zaskakiwać ich coraz ciekawszymi formami promocji. Nie inaczej będzie tym razem! – podsumowuje Paweł Mieczkowski.

8. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku rozpoczną się w piątek 12 kwietnia i potrwają do niedzieli. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.