13. urodziny jednego z największych sklepów internetowych w naszym regionie!
TaniaKsiazka.pl istnieje na rynku już od 13 lat. Białostocka księgarnia internetowa powstała w 2006 roku, a dzisiaj jest jednym z największych i najszybciej rozwijających się tego typu sklepów w Polsce. Z okazji swoich urodzin, przygotowała dla klientów specjalny konkurs oraz kilka innych atrakcji.
2019-05-15, 14:12

TaniaKsiazka.pl na początku swojego istnienia była kilkuosobową firmą. Dzisiaj sklep zatrudnia blisko 200 pracowników i obsługuje ponad 70 tysięcy zamówień miesięcznie. Znajduje się także na pierwszym miejscu w województwie podlaskim w prestiżowym gronie Gazel Biznesu i może pochwalić się najważniejszymi nagrodami z branży e-commerce.

– Misją księgarni TaniaKsiazka.pl jest nie tylko tworzenie nowoczesnego sklepu, który odpowiada na potrzeby klientów, ale także szerzenie miłości do książek. Nasze trzynastoletnie doświadczenie pokazuje, że połączenie pasji i biznesu, a także budowanie prawdziwych relacji z ludźmi to najlepsza droga do osiągania sukcesów – mówi Łukasz Kierus, założyciel księgarni.

Tegoroczne urodziny przebiegają pod hasłem: „Świętujemy 13. urodziny, bo pecha się nie boimy!”. Z tej okazji sklep przygotował konkurs, w którym do wygrania jest 1000 zł na zakupy w TaniaKsiazka.pl  albo jeden z trzynastu pakietów książkowych (w każdym znajduje się 13 tytułów). Aby wziąć w nim udział należy m.in. zrobić zdjęcie „swojej trzynastki”. Co to oznacza w praktyce?

– Według nas trzynaście to szczęśliwa liczba, dlatego konkurs nosi nazwę „Pokaż nam swoją 13-tkę”. Interpretacja tego hasła zależy wyłącznie od pomysłowości uczestników. Wiemy, że nasi fani jak zwykle zaskoczą wszystkich kreatywnymi pomysłami, dlatego już nie możemy doczekać się ich zwariowanych zdjęć – mówi Paweł Mieczkowski, kierownik działu marketingu TaniaKsiazka.pl.

Ponadto na klientów przez cały maj czekać będą atrakcyjne rabaty, wiele urodzinowych promocji oraz specjalna, limitowana seria toreb.

– Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie TaniaKsiazka.pl oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych. Na bieżąco będziemy dzielić się tam wszystkimi zapowiedziami urodzinowych niespodzianek – tłumaczy Paweł Mieczkowski.

Więcej szczegółów na temat konkursu znajduje się tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/pokaz13

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.