Lody za złotówkę dla dzieci, które przystępują do Pierwszej Komunii Świętej!
To już tradycja, że LodyBonano robią prezent dzieciom, które po raz pierwszy przyjmą Komunię Świętą. W tym roku maluchy mogą liczyć na atrakcyjne zniżki – Americanosa za 1 zł lub deser specjalny – Premium z posypką Lion w cenie 2,50 zł.
2019-05-20, 11:52

Pierwsza Komunia Święta to ważny dzień w życiu każdego dziecka. Jego nieodłącznym elementem są spotkania rodzinne oraz prezenty. Sieć LodyBonano już od kilku lat dodatkowo umila maluchom ten czas. Dlatego wszystkie dzieci, które w dniu Pierwszej Komunii Świętej przyjdą w stroju komunijnym do oznaczonych lodziarni, kupią dwa desery w promocyjnej cenie. Mali, odświętnie ubrani klienci będą mieli do wyboru kultowego Americanosa za złotówkę oraz Premium z posypką Lion tylko za 2,50 zł.

– Chcemy towarzyszyć najmłodszym miłośnikom naszych deserów w tak doniosłej dla nich chwili – mówi Monika Zalewska, manager rozwoju sieci LodyBonano. – Dobrze rozumiemy też, że ten Sakrament to nie tylko radość, ale także spory stres dla młodego człowieka. Po skończonej mszy, maluchy zaczynają się już rozluźniać i z chęcią wstępują z rodzicami na lody. Dla wielu rodzin wizyta w naszych lodziarniach to okazja, aby w miły sposób rozpocząć wspólne świętowanie.

Akcja obowiązuje w wybranych punktach na terenie całego kraju i potrwa przez cały maj i czerwiec. Na każdej lodziarni biorącej udział w promocji, znajduje się specjalny plakat, zapraszający dzieci do skorzystania z rabatów.

 

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
ZAŁĄCZNIKI
komunia-2019.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.