Zgłoś swoje dziecko do udziału w darmowej sesji noworodkowej
Chcesz zupełnie bezpłatnie otrzymać artystyczne zdjęcia swojego nowo narodzonego dziecka? Zgłoś je do udziału w specjalnej, warsztatowej sesji! Studio Pajewska poszukuje dwóch maluchów urodzonych po 11 maja 2019 r., które zostałyby modelami dla kursantów Iwony Pajewskiej – specjalistki od fotografii ciążowej i noworodkowej.
2019-05-20, 13:08

Warsztaty fotografii noworodkowej odbędą się 23 maja w Studiu Pajewska przy ulicy ul. Elektrycznej 1 lok. 1a w Białymstoku. Wezmą w niej udział osoby szkolące się pod okiem Iwony Pajewskiej, która od lat zajmuje się tą dziedziną sztuki i w całej Polsce prowadzi kursy dla specjalistów.

Jedynymi warunkami udziału w sesji są: zgodna na rozpowszechnianie wizerunku oraz odpowiedni wiek dziecka.

– Zapraszamy rodziców z maluchami urodzonymi po 11 maja, tak aby w dniu sesji dzieci miały 5-12 dni – mówi Iwona Pajewska, organizatorka wydarzenia. – To ważne, ponieważ właśnie w tym okresie noworodki dużo śpią i nie są tak wymagające. Po nakarmieniu dzieci są ubierane, a potem smacznie zasypiają. Większość z nich nawet nie zauważa, że sesja się odbyła.  

Podczas całego wydarzenia rodzice będą czuwać nad swoimi pociechami. Fotografka podkreśla także, że komfort maluchów zawsze jest dla niej priorytetem, dlatego opiekunowie nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo czy higienę.

– Podczas sesji to dziecko jest najważniejsze, zawsze dostosowujemy więc rytm pracy do jego potrzeb. Dbamy o odpowiednią temperaturę, wykorzystujemy wyłącznie czyste, przyjemne w dotyku materiały. Wszystkie pozy, które zaproponujemy, były konsultowane z położnymi i są w 100% bezpieczne – tłumaczy Iwona Pajewska.

W zamian za udział w sesji rodzice mogą liczyć na pamiątkowe zdjęcia swoich dzieci. Więcej szczegółów znajdziecie na Facebooku @studiopajewska lub pod numerem telefonu 607-858-536.KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
ZAŁĄCZNIKI
aa-600-x-600.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.