Podziel się dobrą opowieścią, a pojedziesz do Energylandii
Nie masz pomysłu na wakacje? Może rodzinny wypad do Energylandii! Firma Pure Life, producent zdrowych przekąsek dla dzieci Porcja Dobra ogłosiła właśnie konkurs, w którym główną nagrodą jest wypad dla czterech osób do największego centrum rozrywki w Polsce.
2019-05-24, 12:17

Konkurs polega na tym, by skompletować cztery opakowania „Kostki z niespodzianką”. To zdrowe słodycze z linii Porcja Dobra stworzone tylko z owoców i orzechów (bez żadnych sztucznych dodatków). W sprzedaży dostępnych jest sześć smaków: owocowo-orzechowy z cynamonem, daktylowo-orzechowy, morelowo-orzechowy, jabłkowo-truskawkowy, jabłkowo-śliwkowy oraz jabłkowo-jeżynowy. Do przekąski dołączona jest też kreatywna zabawka niespodzianka i Dobrokarta czyli obrazek z motywującym hasłem.

Kiedy już skonsumujemy słodycze należy zrobić czterem zebranym kartonikom zdjęcie (tylko jedno!) i przesłać je wraz z wypełnionym formularzem na adres konkurs@porcjadobra.pl.Regulamin i  formularz jest dostępny w poście konkursowym na Facebooku na stronie Porcji Dobra.

Ale to dopiero półmetek zawodów. Jego clue to napisanie niedługiej wymyślonej przypowieści lub prawdziwej historii, której motywem przewodnim będzie dzielenie się dobrem.

- Ta idea przyświeca nam zarówno w naszej pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym. Mamy słabość do baśni, w których zawsze zwycięża dobro. Ale dzieje się to na skutek przemiany głównego bohatera, który uświadamia sobie jakaś ważną prawdę – mówi Anna Ananczikowa, współwłaścicielka Pure Life. - Kiedyś cała wiedza była przekazywana poprzez opowiadane historie. Zapadają one głęboko w duszę dzieci i zostają tam na długo. Uruchomiają emocje, jaskrawe obrazy i uczą lepiej, niż niejeden podręcznik. Mamy nadzieję, że wymyślanie własnej przypowieści będzie pracą zespołową. Dzieciom pomogą rodzice, a może i dziadkowie, a podczas jej układania dowiedzą się czegoś także o samych sobie.

Zgłoszenia na konkurs przyjmowane będą do 24 czerwca 2019. Zwycięzca ogłoszony zostanie tydzień później -  1 lipca. Otrzyma on zaproszenie do Energylandii, zapewniające całodzienną wizytę w parku dla maksymalnie czterech osób (dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci w wieku do 18 roku życia). Organizatorzy przewidzieli też pięć nagród pocieszenia – będą to kuferki pełne słodyczy od Porcji Dobra. Nagrodzone prace opublikowane zostaną na facebookowym profilu Porcji Dobra.

Będzie tam też można zobaczyć zdjęcia z wizyty zwycięskiego teamu w Energylandii. To największy park rozrywki w Polsce, znajdujący się w miejscowości Zator, położonej na granicy dwóch województw: małopolskiego i śląskiego. Bywalcy zapewniają, że nikt tam się nie nudzi, niezależnie od wieku. Park dzieli się na tematyczne strefy: Familijną, Ekstremalną, Bajkolandię i Water Park. Zaproszenie upoważnia do wstępu na wszystkie atrakcje bez żadnych dodatkowych opłat.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.