BookFormator – wyjątkowy katalog z książkami od księgarni TaniaKsiazka.pl
TaniaKsiazka.pl wypuściła właśnie pierwszy numer swojego katalogu o literaturze i książkach, które warto przeczytać. Nowości, wywiady, nowinki z branży oraz rekomendacje – oto, co w nim znajdziemy.
2019-05-29, 15:29

BookFormator to papierowy przewodnik po premierach, promocjach oraz najważniejszych newsach z rynku wydawniczego. Znajdziemy w nim nowości, opisy bestsellerowych tytułów dla dorosłych, dzieci i młodzieży, zestawienia tematyczne, artykuły oraz wywiady z autorami.

– Dzięki BookFormatorowi wszyscy miłośnicy książek będą na bieżąco z najgorętszymi premierami, dowiedzą się także, co słychać u ich ulubionych pisarzy – mówi Paweł Mieczkowski, kierownik działu marketingu w księgarni TaniaKsiazka.pl. – Co ważne, wszystkie produkty z BookFormatora można kupić w naszej księgarni z rabatem nawet do 30%.

Na tym jednak nie koniec. W katalogu zawarto także informacje o najciekawszych komiksach, grach i gadżetach. Nie zabrakło również rekomendacji od pracowników TaniaKsiazka.pl – „Bookstagramerki” Rudej oraz „Cenowego Rzeźnika” Wojtka. W tym numerze polecają oni tytuły, które w ostatnim czasie podbiły ich serca.

Aby zdobyć informator, wystarczy zrobić zakupy w księgarni TaniaKsiazka.pl. BookFormator jest dodawany zupełnie za darmo do każdego zamówienia. Nowe numery pojawią się już wkrótce.

Sklep TaniaKsiazka.pl to jedna z największych i najczęściej nagradzanych księgarni internetowych w Polsce. Prowadzi popularny serwis o książkach CoPrzeczytac.pl, w którym można zapoznać się z recenzjami, zapowiedziami oraz newsami ze świata polskiej i zagranicznej literatury. Pracownicy księgarni promują czytelnictwo także w mediach społecznościowych – tworzą humorystyczne profile na Facebooku, Instagramie oraz kanał na YouTubie.

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.