Dzień Dziecka w LodyBonano – wygraj 30 zł do wykorzystania w lodziarniach sieci!
Z okazji Dnia Dziecka rusza ogólnopolska kampania sieci LodyBonano. Na antenie radia RMF FM usłyszymy spoty zachęcające do wspólnego spędzenia tego dnia i odwiedzenia lodziarni właśnie 1 czerwca. Do tego na stronie internetowej stacji do wygrania będą bony upominkowe o wartości 30 zł na wszystkie desery z menu.
2019-05-30, 14:08

Dzień Dziecka nie może się obyć bez wizyty w lodziarni, dlatego LodyBonano od lat towarzyszą najmłodszym klientom w ich wyjątkowym święcie. W tym roku sieć została partnerem ogólnopolskiej stacji radiowej RMF FM. Z okazji Dnia Dziecka na stronie internetowej nadawcy odbędzie się szereg konkursów, w których do wygrania będą m.in. bony upominkowe o wartości 30 zł do wykorzystania w lodziarniach LodyBonano.

– Gorąco zachęcamy do śledzenia strony internetowej Radia RMF FM. Przez cały tydzień poprzedzający Dzień Dziecka wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w konkursach i wygrywać atrakcyjne nagrody, w tym bony na nasze pyszne desery – mówi Monika Zalewska, manager rozwoju sieci.

Od 29 maja do 1 czerwca na antenie stacji w godzinach porannych oraz popołudniowych usłyszymy także spoty zachęcające do odwiedzenia lodziarni LodyBonano.

– Dla wielu rodzin wizyta 1 czerwca w naszych lokalach to już tradycja. W tym roku Dzień Dziecka wypada w sobotę, dlatego spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania. Gorąco zapraszamy wszystkie maluchy do odwiedzenia LodyBonano. Słodki akcent pod postacią ulubionego, zimnego deseru z pewnością umili dzieciom ten dzień – podsumowuje Monika Zalewska. 

Informacji o konkursach z okazji Dnia Dziecka oraz nagrodach ufundowanych przez LodyBonano szukajcie na stronie: https://www.rmf.fm/radio/konkursy.html

 

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.