Trzecie urodziny aplikacji dla dietetyków Kcalmar.pro
Wygodna formuła zarządzania gabinetem, kontakt z pacjentami online oraz kreator do układania i udostępniania jadłospisów – oto, co oferuje oprogramowanie dla dietetyków Kcalmar.pro. Trzy lata jego istnienia wystarczyły, aby unowocześnić polski rynek usług dietetycznych. A teraz z okazji urodzin na użytkowników czeka zniżka i atrakcyjne prezenty.
2019-06-12, 12:52

178 ton bananów, 274 tony pomidorów, 168 ton piersi z kurczaka, 139 ton cukinii, 168 ton jogurtu naturalnego, 45 ton szpinaku – tyle poszczególnych produktów dodali dietetycy w Kcalmar.pro do jadłospisów swoich pacjentów w przeciągu trzech lat działania programu!

Kcalmar.pro – najpopularniejsze w Polsce oprogramowanie dla dietetyków obchodzi właśnie swoje trzecie urodziny. To program zintegrowany z aplikacją mobilną, dzięki której pacjenci na bieżąco otrzymują zindywidualizowane jadłospisy z przepisami, komentarze od swojego dietetyka, a nawet gotową listę zakupów.  

– Przez trzy lata funkcjonowania z Kcalmar.pro skorzystało już ponad 30 tysięcy specjalistów, a z aplikacji mobilnej Kcalmar-dieta i przepisy ponad 200 tysięcy użytkowników. W trakcie tego czasu dietetycy ułożyli około 600 tysięcy jadłospisów i założyli blisko 120 tysięcy kart pacjentów. Te liczby pokazują, że Polacy chcą się lepiej odżywiać i chętnie korzystają z wszelkich udogodnień, które pozwalają im mieć stały dostęp do indywidualnego planu żywieniowego przygotowanego przez dietetyka. Profesjonaliści zaś zyskali nowoczesne oprogramowanie, usprawniające ich codzienną pracę i pozwalające dotrzeć do większej liczby pacjentów – mówi Marzena Lamont, główny dietetyk i dyrektor firmy Hermax, będącej twórcą i właścicielem programu Kcalmar.pro.

Kluczowym elementem Kcalmar.pro jest błyskawiczny kreator jadłospisów, za pomocą którego można ułożyć tygodniowy plan żywieniowy zaledwie w 30 minut. Jest to możliwe dzięki łatwemu modyfikowaniu dodanych potraw pod indywidualne potrzeby pacjentów. Każdy klient, po zalogowaniu się w strefie pacjenta, posiada własną zakładkę, w której zbierane są dane i wskaźniki, pozwalające śledzić jego postępy.  

Teraz z okazji urodzin można także skorzystać z 30% rabatu na wybrany przez siebie plan. A na stałych użytkowników w zależności od tego, jak długo korzystają już z programu, czekają specjalne prezenty urodzinowe. Są to m.in. podwyższenie obecnego planu do planu VIP, bilety on-line na jesienną konferencję Instytutu Edukacji Żywieniowej, darmowe szkolenia, nagrania debat, szkoleń i wykładów oraz specjalne gadżety.

Kcalmar.pro dla dietetyków oraz Kcalmar.com dla pacjentów to dwie marki spółki Hermax, która prowadzi także Instytut Edukacji Żywieniowej, organizujący kursy i konferencje dla specjalistów. Firma stale poszerza zakres swoich usług i produktów, rozwijając w ostatnim czasie oprogramowanie kierowane do firm cateringowych. 

 

KONTAKT / AUTOR
Janusz Mroczkowski
CEO
Agencja Publicum PR
501 03 58 53
ZAŁĄCZNIKI
fbcover.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.