Po niedawnym rebrandingu postanowiliśmy wprowadzić również... nowy sposób komunikacji na własnym profilu! ?
Po niedawnym rebrandingu postanowiliśmy wprowadzić również... nowy sposób komunikacji na własnym profilu! ? Każdego miesiąca będzie on prowadzony przez inna osobę z naszej firmy, tak abyście mogli lepiej nas poznać - z każdej, nie tylko oficjalnej strony ;) Zaczyna Mateusz, więc pierwszego posta przygotowała Ilona ? Mateusz swoją przygodę z social mediami zaczął zanim jeszcze osiągnął pełnoletność, co wbrew pozorom nie było aż tak dawno. Dziś jest najlepszym człowiekiem od internetów po tej stronie Wisły. Wraz ze swoim buldogiem Samplem jest głęboko przekonany, że Tottenham Hotspur wygra Ligę Mistrzów ? Jaki jest "Mefi"? Cechują go "lekkie" skłonności do hipochondrii, milion pomysłów na sekundę i jeszcze większa liczbą pasji ? Przed Wami Mateusz - nasz Dyrektor przeKREATYWNY :)
2019-10-04, 18:17
Po niedawnym rebrandingu postanowiliśmy wprowadzić również... nowy sposób komunikacji na własnym profilu! ?

Każdego miesiąca będzie on prowadzony przez inna osobę z naszej firmy, tak abyście mogli lepiej nas poznać - z każdej, nie tylko oficjalnej strony ;)

Zaczyna Mateusz, więc pierwszego posta przygotowała Ilona ?

Mateusz swoją przygodę z social mediami zaczął zanim jeszcze osiągnął pełnoletność, co wbrew pozorom nie było aż tak dawno. Dziś jest najlepszym człowiekiem od internetów po tej stronie Wisły.

Wraz ze swoim buldogiem Samplem jest głęboko przekonany, że Tottenham Hotspur wygra Ligę Mistrzów ?

Jaki jest "Mefi"?

Cechują go "lekkie" skłonności do hipochondrii, milion pomysłów na sekundę i jeszcze większa liczbą pasji ?
Przed Wami Mateusz - nasz Dyrektor przeKREATYWNY :)
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy