Agencja Publicum PR
Witam w biurze prasowym Agencji Publicum PR
publicum.biuroprasowe.pl
Torzewski dzieciom na początek „Miesiąca Dobroczynności”
Rozpocznie się tradycyjnie – koncertem charytatywnym w Operze i Filharmonii Podlaskiej, zaplanowano również specjalny, dobroczynny, Bal Andrzejkowy. A przez cały listopad w wielu punktach całego miasta znaleźć będzie można puszki Fundacji „Pomóż Im”, do których każdy będzie mógł wrzucić symboliczny datek. Wszystko w ramach kolejnej – trzeciej już edycji – „Miesiąca Dobroczynności”.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-03, 19:54
Poprawa wyglądu piersi
Biust to bez wątpienia kwintesencja kobiecości i jej główny atut. Problem w tym, że naturalne piersi nie zawsze charakteryzują się idealnym kształtem. Ich wygląd zmienia się również wraz z upływem czasu, aby temu przeciwdziałać, coraz więcej pań decyduje się więc na zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej. Najwięcej wykonuje się ich właśnie teraz – jesienią.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-29, 01:24
Największe targi franczyzowe zakończone
3 dni wypełnione licznymi spotkaniami. Ponad 170 franczyzodawców. A do tego niemal 7 tys. przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką – tak w skrócie podsumować można ostatnie Targi Franczyza 2016. Województwo podlaskie na imprezie reprezentowały m. in. Lody Bonano i Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy”.
Handel/ moda/ usługi
2016-10-29, 01:01
Nieruchomości na Teneryfie – inwestycja, która szybko się spłaca
Teneryfa nieodłącznie kojarzy nam się z wakacjami. Duża ilość słonecznych dni, przyjazny klimat i sezon trwający cały rok… Co ciekawe, argumenty te przemawiają jednak nie tylko do osób wybierających miejsce na urlop, ale i szukających okazji do inwestycji kapitału. W praktyce bowiem zakup nieruchomości na Teneryfie zwraca się zwykle najpóźniej już po upływie ok. 8-9 lat.
Handel/ moda/ usługi
2016-10-27, 14:29
facebook
Coffee time!

Dziś odwiedzamy naszych ulubionych dietetyków z Cds-Centrum Dietetyki Stosowanej :)
2016-10-27, 12:02
Jesienny ratunek dla zniszczonej skóry
Letnie słońce, choć bez wątpienia przyjemnie ogrzewa i relaksuje, miewa niestety negatywny wpływ na naszą cerę. Z tego powodu jesienią wiele pań musi zmagać się z suchą i zanieczyszczoną skórą z licznymi przebarwieniami. Rozwiązaniem w tym wypadku są m. in. zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem kwasów.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-26, 21:00
Innowacyjne projekty ze wsparciem SeedHouse
SeedHouse, czyli białostocki akcelerator biznesu, powstał pod koniec ubiegłego roku. Przez ten czas jego twórcom udało się zebrać liczną grupę doświadczonych mentorów, pomagających młodym firmom w odniesieniu sukcesu. Niedawno ruszyła realizacja kolejnych projektów. Wszystkie oparte są o innowacyjne rozwiązania internetowe. Obecnie trwa też rekrutacja nowych pomysłodawców.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-10-26, 20:24
facebook
Wraz z naszym klientem, firmą TIS Group, gościliśmy dziś na posiedzeniu Wschodniego Klastra Budowlanego
2016-10-26, 18:57
Innowacyjna puszka MPower
Duża konkurencyjność na rynku napojów energetyzujących sprawia, że firmy zmuszone są szukać kolejnych sposobów na efektywne przyciągnięcie klienta. Przedsiębiorstwo Liner Polska, właściciel marki MPower wprowadziło do swojej oferty nowość - puszkę ze słomką.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-24, 20:56
Obsługa kotła C.O. przez internet
W ostatnich latach kotłownie w naszych domach stają się coraz bardziej nowoczesnymi miejscami. Wszystko za sprawą urządzeń, w których tradycyjne rozwiązania zastępowane są przez nowe technologie. Już na etapie planowania budowy kotłowni warto zatem pomyśleć o doprowadzeniu do niej przyłącza internetowego – w istotny sposób ułatwi to bowiem późniejsze korzystanie z instalacji grzewczej.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-10-24, 20:25
Pierwszy rajdowy rok za zespołem Metal - Fach
Debiutujący w tym roku, swój pierwszy sezon rajdowy Paula Kucharewicz i Bartosz Dzienis mogą zaliczyć do udanych. Team z Sokółki zaledwie kilka miesięcy temu zaczął ściganie, a pasją i ciężką pracą zdążył już wyraźnie zaznaczyć swoją pozycję w stawce.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-10-24, 19:51
facebook
Dziś mieliśmy przyjemność brać udział w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym na rzecz podopiecznych Fundacja "Pomóż Im" Hospicjum dla Dzieci.

Wernisaż, spektakl "Pan Cogito - Incognito" i licytację obrazów uwieczniliśmy rzecz jasna na zdjęciach. Zapraszamy! :)
2016-10-19, 18:41
Podlaska firma na największych targach na Łotwie
W ubiegłym tygodniu w Rydze odbyły się największe w regionie bałtyckim targi branżowe „Environment & Energy 2016”. Przedstawiano na nich m. in. rozwiązania z zakresu sprawności energetycznej. Polskę na imprezie reprezentowała podlaska firma TIS Group, producent kotłów na paliwa stałe.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-10-18, 16:49
Zadbaj o skuteczność ciągu kominowego. To proste
Na rynku dostępnych jest wiele nasad kominowych, które mają m. in. za zadanie poprawę efektywności spalania. Stając przed wyborem tego typu produktu warto więc sięgnąć po urządzenie, o skuteczności którego świadczą nie tylko zapewnienia producenta, ale i badania niezależnych ośrodków. Dodatkowym plusem powinna zaś być bezobsługowość i łatwość montażu takiej nasady.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-10-17, 18:28
Czarna Owca dzieciom z Hospicjum
„To nie jest kwestia mody na CSR – ale szczera i głęboka potrzeba, płynąca prosto z serca”. Tak właścicielki nowo otwartej na gdańskiej starówce restauracji „Czarna Owca by LuLa” mówią o tym, dlaczego pomagają dziecięcemu hospicjum „Bursztynowa Przystań”. W sobotę wieczorem (15 października) w obecności gości lokalu, którzy wypełnili go do ostatniego miejsca, restauratorki podpisały deklarację współpracy z przedstawicielką Stowarzyszenia prowadzącego hospicjum.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-16, 02:34
facebook
Przed nami pracowity weekend.
Spędzamy go w Gdańsku :)

A tak wygląda nasze "biuro"... :)
2016-10-15, 16:33
Jubileuszy październik w Cateromarket
Cateromarket, czyli pierwsza w Polsce porównywarka ofert cateringu dietetycznego, rośnie z dnia na dzień. W ostatnim czasie firma świętowała przekroczenie bariery 4000 dostępnych na portalu ofert. To jednak nie jedyny jubileusz – Wadowice, które niedawno dołączyły do serwisu, to już bowiem 250 miasto w bazie porównywarki.
Handel/ moda/ usługi
2016-10-14, 21:18
Już ponad 100 „misiowych” prac nadesłanych na wyjątkowy konkurs
Niewiele ponad miesiąc pozostało na nadesłanie pracy plastycznej na wyjątkowy konkurs, w którym można wygrać m.in. wyjazd do podparyskiego Disneylandu. Organizator zabawy, w której mogą wziąć udział dzieci z całego województwa – największego centrum zabaw w regionie - „Fabryka Misia” czeka na zgłoszenia dokładnie do 20 listopada.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-13, 19:36
Ruszają 14. Targi Franczyzy
Już 13. października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie startują Targi Franczyzy 2016. W wydarzeniu bierze udział m. in. największa sieć franczyzowych lodziarni nie tylko w Polsce ale i Europie- Lody Bonano. Co ciekawe po raz pierwszy w historii swoje stoisko będzie również mieć Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy”, na którym będzie można… wydoić krowę!
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-10-12, 17:32
Bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne w FCMed
W sobotę 15 października Familijne Centrum Medyczne Fundacji „Pomóż Im” organizuje specjalny dzień otwarty. Podczas akcji każdy – zarówno dorośli jak i dzieci – będzie mógł poddać się specjalistycznej konsultacji fizjoterapeutycznej zupełnie za darmo. Wystarczy się zarejestrować.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-11, 16:52
facebook
Podstawę naszej działalności stanowi rzecz jasna PR.

Coraz częściej jednak marki, z którymi współpracujemy, obsługujemy kompleksowo - i nie uchylamy się przy tym od realizacji działań z zakresu promocji czy reklamy ;)
2016-10-10, 18:57
Podlaskie firmy na „Green Economy”
W miniony weekend w Ciechocinie odbyła się druga już edycja seminarium z cyklu „Green Economy”. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom automatyki przemysłowej i techniki napędowej pod kątem efektywności energetycznej. W imprezie wzięły udział dwie firmy z województwa podlaskiego: mający swoją siedzibę w Lipsku TIS Group oraz Polmar z Tykocina.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-10-10, 15:26
„Pola Nadziei” zakwitną w regionie już po raz siódmy
Wiosną - już po raz siódmy, w całym regionie zakwitną prawdziwe „Pola Nadziei”. Tworzące je żonkile mają przypominać ludziom o trudnym losie osób chorych, niepełnosprawnych, potrzebujących. To symbol ogólnopolskiej kampanii o tej samej nazwie, której kolejna edycja wystartowała w piątek, 7 października. W Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim, w obecności uczniów i nauczycieli z całego regionu, którzy biorą w niej udział, Fundacja „Pomóż Im”, zainaugurowała w regionie edycję 2016/2017.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-07, 15:37
facebook
Dobra - ba, wręcz genialna - wiadomość na dziś:

Do grona naszych klientów dołączyła niedawno... Vodka Szelment!
2016-10-04, 18:57
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies