Agencja Publicum PR
Witam w biurze prasowym Agencji Publicum PR
facebook
Weekend weekendem... A w Publicum praca wre!

Choć musimy przyznać: dziś "biuro" mamy wyjątkowo piękne :)
2016-07-16, 20:01
facebook
Weekend weekendem... A w Publicum praca wre!

Choć musimy przyznać: dziś biuro mamy wyjątkowo piękne :)
2016-07-16, 17:21
Dlaczego Polacy pokochali second hand’y?
Sklepy z odzieżą używaną, jeszcze do niedawna kojarzone z miejscem przede wszystkim dla osób z mniej zasobnym portfelem, w ostatnim czasie notują rekordowe obroty. Coraz chętniej zaglądają do nich przedstawiciele niemal wszystkich grup społecznych i zawodowych. Co o tym decyduje?
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-07-14, 17:58
Nowojorski styl przeniesiony wprost do Białegostoku
Sensualne, a zarazem rytmiczne brzmienia R&B połączone z nowoczesną elektroniką. A do tego klimat niemal idealnie oddający atmosferę najlepszych nowojorskich klubów z serca Manhattanu. Gdzie? W klubie The Boulevard – nowym miejscu w Białymstoku, które pomimo krótkiego stażu zdążyło już trwale zapisać się na rozrywkowej mapie miasta.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-07-14, 17:48
Regulatory ciągu kominowego – sposób na ekologiczne ogrzewanie
Mimo szybko postępującego rozwoju technologicznego, produkcja energii wciąż w negatywny sposób oddziałuje na środowisko naturalne. Niemal każdego dnia opracowywane są więc nowe plany pozwalające zminimalizować negatywny wpływ działań człowieka na swoje otoczenie. Sukces w tym zakresie nie będzie jednak możliwy bez zaangażowania wszystkich stron – w tym samych użytkowników domowych kotłów grzewczych.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-07-13, 17:05
Piłka błotna ze wsparciem producenta kotłów
Swampions Soccer League, czyli zawody błotnej piłki, to bez wątpienia unikalne wydarzenie, łączące w sobie spektakularną rywalizację sportową i promocję zdrowego stylu życia. Druga edycja tej imprezy odbędzie się już w dniach 22-24 lipca. Sponsorem przedsięwzięcia jest TIS Group, podlaski producent kotłów CO. Firma wsparła również drużynę Torfowy DrTUSZ w wyjeździe na Mistrzostwa Świata w Finlandii.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-07-12, 23:04
Wakacje z dietą? To możliwe!
Sezon urlopowy w pełni, wielu z nas uda się więc niebawem na zasłużony wypoczynek. U osób przebywających z różnych powodów na diecie spokój mąci jednak w tym czasie konieczność przestrzegania ustalonego wcześniej jadłospisu.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-07-12, 23:02
facebook
Woda lekko gazowana - nowy produkt w ofercie Sph Krynka, a przy okazji odświeżone logo i zupełnie nowe etykiety.

Uwielbiamy to!
2016-07-11, 18:57
Lekko gazowana Krynka - orzeźwienie w nowym wymiarze
Wraz z początkiem wakacji w ofercie Krynki, podlaskiego producenta wód i napoi, pojawił się zupełnie nowy produkt. Mowa o wodzie lekko gazowanej, stanowiącej alternatywę dla dostępnych do tej pory wód gazowanej i niegazowanej. Przy tej okazji firma zdecydowała się również na zmianę logo oraz zaprezentowała nowe etykiety swoich wyrobów.
Handel/ moda/ usługi
2016-07-11, 14:58
Eko-Osiedle - zalety domu i mieszkania w jednym
Dogodna lokalizacja – spokojna, willowa dzielnica Białegostoku, doskonale skomunikowana z centrum miasta. Cała niezbędna infrastruktura w postaci szkół czy sklepów połączona z bliskością natury i sąsiedztwem terenów zielonych. I wreszcie mieszkania w szeregówkach z funkcjonalnością domów jednorodzinnych – tym charakteryzuje się Eko-Osiedle na Bagnówce, realizowane przez firmę Eko-System.
Handel/ moda/ usługi
2016-07-11, 14:39
Kolejna impreza rajdowa za nami
W ubiegły weekend w Olsztynie odbył się 19. Rajd Warmiński – kolejna okazja do szlifowania umiejętności rajdowych oraz zdobycia dodatkowych punktów w ogólnej klasyfikacji. W ostatniej tego typu imprezie przed wakacjami po raz kolejny uczestniczył jeżdżący w barwach firmy Metal-Fach duet Paula Kucharewicz i Bartosz Dzienis.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-07-11, 14:12
facebook
Poniedziałek z fotografią produktową... ;)
2016-07-04, 18:57
facebook
W miniony weekend byliśmy w Szepietowie, na największych targach rolniczych w tej części Polski.

Przy tej okazji dla naszego klienta, TIS Group, nagraliśmy krótką relację video z imprezy :)
2016-06-29, 18:57
Historia podlaskich smaków
Jaka właściwie jest ta kuchnia regionalna? Gdzie szukać jej korzeni; co jest jej historyczną konstrukcją, a co tylko marketingową naleciałością? A przede wszystkim, czym takim szczególnie się wyróżnia? Odpowiedzi na te pytania można odszukać w najnowszej książce Andrzeja Fiedoruka, która trafiła właśnie na półki księgarń.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-06-28, 14:57
„Lodziarze” rosną w siłę
Otwarta przed kilkoma dniami Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” w Żarach to już 10. tego typu lodziarnia w Polsce. Utworzona w ubiegłym roku sieć rośnie więc w dynamicznym tempie i swoim zasięgiem pokrywa coraz większą część kraju. A – jak zapowiadają jej twórcy – to wciąż nie koniec, bowiem cały czas trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi potencjalnymi franczyzobiorcami.
Handel/ moda/ usługi
2016-06-27, 22:10
facebook
Kolejny tydzień rozpoczęliśmy od nagrywania materiału video
2016-06-27, 18:57
„Rolnik Roku 2016” z nagrodą od TIS Group
W ostatni weekend czerwca uwaga wielu rolników i hodowców nie tylko z regionu ale i całej Polski była zwrócona na Szepietowo. W sobotę 25 i niedzielę 26 czerwca mający tam swoją siedzibę Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zorganizował doroczną Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych. Impreza stanowi zarazem największe targi rolnicze w północno – wschodniej Polsce.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-06-27, 13:59
Jak poprawić ciąg kominowy?
Wybierając a następnie instalując system centralnego ogrzewania domu, większość osób zwraca uwagę przede wszystkim na dwa parametry: moc kotła i jego sprawność. Mało kto przy tym zdaje sobie sprawę z tego, że na ostateczną efektywność spalania wpływa wiele czynników. O ilości zużywanego paliwa i uzyskiwanego z niego ciepła w dużej mierze decyduje m. in. ciąg kominowy - ilość powietrza biorącego udział w procesie spalania.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-06-24, 14:14
Pół wieku z implantami stomatologicznymi
W Polsce rocznie wszczepia się już ponad 100 tysięcy implantów stomatologicznych. To i tak niewiele w porównaniu do naszych zachodnich sąsiadów. Na przykład w Niemczech wykonuje się grubo ponad milion podobnych zabiegów. Pomimo przepaści dzielącej nas od zachodu Europy, polski rynek jest jednym z najdynamiczniej rosnących w tym względzie.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-06-24, 13:55
Truskawki? Na zdrowie!
Sezon na truskawki trwa w Polsce w najlepsze. W kolejce po nie na osiedlowych bazarkach czy przysklepowych straganach chętnie ustawiają się zarówno dzieci, jak i dorośli. I zdaniem dietetyków – to bardzo dobrze, bowiem owoce te, oprócz niezaprzeczalnych walorów smakowych, dostarczają też wielu witamin i pozytywnie oddziałują na organizm.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-06-23, 20:31
Jubileuszowy klient Wytwórni Lodów Prawdziwych w Olsztynie!
Olsztyńska Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” wystartowała na początku kwietnia br. I w ciągu pierwszych 2,5 miesiąca działalności lodziarnię odwiedziło już łącznie… 10 tys. osób! Jubileuszowa klientka zamówienie złożyła w środę 22. czerwca. W nagrodę otrzymała bon na darmowe lody.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-06-23, 20:27
Załoga rajdowa Metal – Fach na podium kolejnego „Szuter Cup”
W minioną niedzielę odbył się kolejny rajd z serii „Szuter Cup – Szutrowy Puchar”. Trasa trzeciej rundy - pod nazwą „Warmińskie Szutry” - składała się z 7 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 56 km.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-06-23, 20:03
facebook
Dziś byliśmy w Olsztynie :)

Nasz tamtejszy klient, Wytwórnia Lodów Prawdziwych "u Lodziarzy" świętowała bowiem fajny "jubileusz" - 10 tys. klientów
2016-06-22, 18:54
Algi w basenie – jak z nimi walczyć?
Pojawienie się śliskiego nalotu na ścianach i podłodze basenu, zmętnienie wody oraz zabarwienie jej na zielono to ewidentne oznaki rozwoju glonów w akwenie. Oprócz niekorzystnego wyglądu, ich obecność może też powodować nadmierne zużycie chloru i obniżenie pH wody. Jak zatem walczyć z algami w basenie?
Handel/ moda/ usługi
2016-06-21, 13:16
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies