Agencja Publicum PR
Witam w biurze prasowym Agencji Publicum PR
Co z tym angielskim?
Z opublikowanego pod koniec ubiegłego roku dorocznego raportu przygotowanego przez Educations First na temat znajomości języka angielskiego na świecie wynika, że im społeczeństwo sprawniej posługuje się językiem Shakespeare'a tym jest zamożniejsze a przy tym… żyje dłużej. Ponadto narody, którym nieobcy jest język królowej Elżbiety są przy tym bardziej przedsiębiorcze i innowacyjne. Jak zatem znajomość angielskiego wygląda w naszym kraju?
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-30, 14:41
publicum.biuroprasowe.pl
Sukces Pauli Kucharewicz i Bartosza Dzienisa na 40. jubileuszowym Rajdzie Kormoran
W ostatni weekend wakacji - w dniach 27 – 28 sierpnia – okolice Mikołajek były prawdziwą mekką wszystkich fanów sportów motorowych. Wszystko za sprawą rozegranego w tym miejscu Rajdu Kormoran. W tym roku wydarzenie miało szczególny charakter, albowiem zawody odbyły się po raz 40. W rajdzie wystartowała załoga Metal – Fach, w składzie – Paula Kucharewicz i Bartosz Dzienis, którzy „wykręcili” na mazurskich szutrach rewelacyjne czasy.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-08-30, 14:13
Dieta w chorobach onkologicznych
Tzw. żywienie onkologiczne to w powszechnym przekonaniu przywilej, zarezerwowany jedynie dla nielicznych. W rzeczywistości jednak niemal każdy z pacjentów może skorzystać z opieki dietetycznej w tym zakresie. Co więcej, czasem już samo wyeliminowanie błędów żywieniowych w pozytywny sposób oddziałuje na zdrowie chorego, poprawiając jego wyniki i samopoczucie.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-30, 01:01
Zakup nieruchomości na Teneryfie – to prostsze, niż myślisz!
Któż nie lubi spędzać wakacji w ciepłych krajach… Słońce, złoty piasek, szum morza i niespieszny tryb życia – tak wielu z nas wyobraża sobie idealny urlop. Co więcej, ta perspektywa jest na tyle kusząca, że coraz więcej osób decyduje się na zakup wakacyjnych nieruchomości za granicą, co pozwala połączyć wypoczynek z lokatą kapitału. A to okazuje się być prostsze, niż może się początkowo wydawać.
Handel/ moda/ usługi
2016-08-30, 00:34
Lody – naturalnie na imprezę
Wymyślne torty, rozmaite babeczki, a do tego słodkie ciasta i ciasteczka – bez nich do niedawna trudno było sobie wyobrazić udaną imprezę. Jednak wiele na to wskazuje, że tego typu przekąski powoli nieco się już nam... przejadły. W ostatnim czasie, w Trójmieście szczególną popularnością zaczęły się za to cieszyć domowe lody. Coraz częściej pojawią się one również w menu restauracji.
Handel/ moda/ usługi
2016-08-25, 14:04
Rehabilitanci z Hansy zaopiekują się „zawałowcami” - za darmo
Centrum Medyczne Hansa uruchomiło dzienny ośrodek rehabilitacji kardiologicznej. Placówka podpisała umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na refundację świadczeń. To jedyne tego typu miejsce w tej części regionu, w której pacjenci po przebytych zawałach serca mogą poddać się pozabiegowej rehabilitacji, bez konieczności pozostawania na jej czas w szpitalu.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-25, 13:34
facebook
Tym razem z aparatem gościliśmy w Secondo
2016-08-24, 09:42
facebook
Ten news ma już 6 lat!
...a bawi niezmiennie
2016-08-22, 09:03
facebook
Dziś PRoto publikuje 7 oznak, że jesteś PRowcem...

Tekst niby z przymrużeniem oka, ale zadziwiająco dużo punktów się zgadza :)

A najbardziej spodobało nam się: Podwójne espresso nie jest Ci obce. Żyjesz i oddychasz kawą. Nie wyobrażasz sobie dnia i deadline'ów bez małej czarnej i cukru
2016-08-19, 18:57
FCMed z funduszowym kontraktem na kolanostopię
Od sierpnia kolonoskopia w Familijnym Centrum Medycznym Fundacji „Pomóż Im” jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W myśl podpisanej umowy z bezpłatnych badań w ramach NFZ będzie mogło skorzystać ok. 30 osób miesięcznie.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-18, 15:54
facebook
Dziś podobno obchodzimy Dzień Pracoholika...

...więc zdjęcie Michała Boniego, który wydrukował cały internet, wydaje się być więcej, niż na miejscu :P

Fot. wykop.pl
2016-08-12, 09:50
Nick Sinckler ponownie zagości w Białymstoku
Od 9 lat mieszka i tworzy w Polsce. Towarzyszył Natalii Kukulskiej i Kayah. Był też finalistą telewizyjnego show – Fabryka Gwiazd. Nick Sinckler – bo o nim mowa - wystąpi w piątek 12 sierpnia w białostockim klubie The Boulevard. Co ciekawe, to już drugi występ dla białostockiej publiczności tego amerykańskiego artysty w trakcie tegorocznych wakacji.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-10, 08:54
Co włączyć do swojej diety po urazie?
Niemal wszyscy wiemy, jak dużą rolę w sporcie, także tym amatorskim, odgrywa dieta. Co ciekawe jednak, w powszechnym przekonaniu umiejętny dobór produktów spożywczych wpływa jedynie na naszą formę podczas treningu. Jak się zaś okazuje, w praktyce odpowiedni jadłospis może także ułatwić powrót do zdrowia np. po kontuzji stawu.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-05, 08:56
facebook
Złota porada na piąteczek!
2016-08-05, 08:05
Urlop z dzieckiem – jak się do niego przygotować?
W długie, zimowe wieczory bez wątpienia najczęściej marzymy o… wakacjach! Jednak zwykle tuż przed samym wyjazdem, a zwłaszcza przed pierwszą podróżą z małym dzieckiem, zaczynają ogarniać nas wątpliwości, czy aby na pewno jesteśmy odpowiednio przygotowani. O wszystko warto zatem zadbać nieco wcześniej i na urlop udać się „ze spokojną głową”.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-04, 08:50
facebook
Dobrych wiadomości z Podlasia nigdy dość... ;)
2016-08-03, 18:57
Podszycie więzadeł – skuteczna alternatywa dla tradycyjnego zabiegu
Zerwane więzadła to dolegliwość najczęściej dotykająca osób aktywnych – uprawiających piłkę nożną czy narciarstwo, także na poziomie amatorskim. Do niedawna jedyną metodą leczenia była skomplikowana operacja polegająca na rekonstrukcji z zastosowaniem przeszczepów ścięgien. Od kilku lat coraz częściej stosuje się jednak tzw. podszycie zerwanych więzadeł, co pozwala niemal od razu odzyskać pełną funkcjonalność kolan.
2016-08-02, 09:08
Zadbaj o swoją skórę – zwłaszcza latem!
Skóra to bez wątpienia największy i jeden z najważniejszych organów w ciele człowieka. Pełni nie tylko funkcję ochronną, ale również odpowiada za regulację temperatury i magazynuje niezbędną do życia wodę. Z całą pewnością warto więc o nią dbać, a szczególną uwagę na naszą skórę powinniśmy zwracać w okresie letnim.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-01, 09:09
Metal – Fach firmą przyjazną klientowi – po raz kolejny
Producent maszyn rolniczych – spółka Metal – Fach z Sokółki – po raz kolejny znalazła się w prestiżowym gronie laureatów godła „Firma Przyjazna Klientowi”. Firma tym samym znalazła się obok tak renomowanych marek jak Enea, PGE, RWE czy GLS.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-08-01, 09:06
Flotimo: korzyści nie tylko dla klientów
Flotimo, czyli innowacyjna platforma ułatwiająca zarządzanie firmową flotą samochodową, wystartowała w ubiegłym roku. W ciągu kilku pierwszych miesięcy działalności pod opieką serwisu znalazło się już ponad 1000 aut w całej Polsce. Jego twórcy systematycznie rozwijają też sieć warsztatów partnerskich, które docelowo znajdą się w każdym powiecie.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-08-01, 09:04
Bonano: lodowy przepis na sukces
W powszechnym przekonaniu większość dużych przedsiębiorstw, zatrudniających kilkaset czy nawet kilka tysięcy pracowników i obecnych w wielu miastach w całej Polsce kojarzona jest z zagranicznymi koncernami. Jak się okazuje, istnieją jednak w 100% rodzime firmy, które odnoszą sukcesy już nie tylko na krajowym podwórku. Przykładem na to są chociażby Lody Bonano – największa polska franczyzowa sieć lodziarni.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-08-01, 09:03
facebook
Co jest najlepsze w naszej pracy?
Oczywiście: ludzie... ;)
2016-07-29, 19:37
facebook
Bo PR... to nasza specjalność!
Sprawdź, jak możemy Ci pomóc :)
2016-07-27, 18:57
facebook
Temat na czasie: wakacje z dietą...
...i nasz klient goszczący na łamach Gazety Wyborczej ;)
2016-07-20, 18:57
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies