Agencja Publicum PR
Witam w biurze prasowym Agencji Publicum PR
facebook
Dziś mamy dla Was kilka zdjęć z sobotniego Charytatywnego Balu Andrzejkowego Fundacja "Pomóż Im" Hospicjum dla Dzieci, który mieliśmy przyjemność fotografować
2016-11-21, 19:03
facebook
Chwytliwy tytuł artykułu to nie jest taka prosta sprawa!
2016-11-18, 09:46
Sprawny ciąg kominowy = mniej zużytego opału
Jak pokazuje praktyka, przy wyborze systemu ogrzewania domów coraz większą uwagę zwracamy nie tyle na cenę samej instalacji, co na późniejsze zużycie paliwa i idące za tym koszty eksploatacyjne. Nic więc dziwnego, że chętnie szukamy rozwiązań, które pozwolą nam ograniczyć ilość potrzebnego opału. Dużą rolę odgrywa tu także stale rosnąca świadomość ekologiczna – wszak mniejsze spalanie to mniej zanieczyszczeń.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-11-17, 14:27
Lody prawdziwe podbijają Trójmiasto
Mimo zbliżającej się wielkimi krokami zimy, trójmiejska Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” stawia na rozwój. Po sukcesie stacjonarnej lodziarni w Gdyni i pojawiającej się w lokalnych parkach, na skwerach czy plaży rikszy, w ubiegłym miesiącu otwarty został kolejny punkt sprzedaży – tym razem w galerii handlowej w Gdańsku.
Handel/ moda/ usługi
2016-11-17, 13:54
Darmowe konsultacje dermatologiczne w Renew Clinic
Choć nie można się nią zarazić, ale jest wyjątkowo uciążliwa dla chorego. Niestety, jak dotąd nie opracowano sposobu na całkowite wyleczenie. Można za to stosować szereg form terapii skutecznie niwelujących jej objawy i łagodzących przebieg - mowa o łuszczycy. W poniedziałek, 21 listopada białostocka klinika Renew zaprasza na darmowy dzień otwarty poświęcony właśnie tej chorobie.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-17, 13:45
Rosną szanse na reaktywację przejścia granicznego z Białorusią w Lipszczanach
Ponowne uruchomienie po niemal dwóch dekadach przerwy przejścia granicznego z Białorusią w Lipszczanach koło Lipska obsługującego tzw. mały ruch graniczny to nie tylko sposób na aktywizację turystyki transgranicznej związanej z Kanałem Augustowskim ale również – a może przede wszystkim – szansa na rozwój gospodarczy tej części regionu.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-11-14, 19:59
„Rozwiń skrzydła” - nawet milion złotych na wymarzoną firmę!
Któż z nas nie trzyma na dnie szuflady planu na własną firmę? Z pewnością takich niespełnionych przedsiębiorców jest wśród nas wielu. Przyczyn, dla którego pomysł pozostaje jedynie w sferze koncepcji jest wiele – niedostateczna motywacja, brak wiary we własne siły lub w powodzenie, umiarkowana wiedza na temat prowadzenia działalności. Ale przede wszystkim brak kapitału. Rozwiązaniem może być program „Rozwiń skrzydła”, którego zwycięzca ma szansę stworzyć firmę z kapitałem miliona złotych.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-11-14, 19:25
Gotujesz czy kupujesz? Podsumowanie projektu #WiemCoJem
Nie od dziś wiadomo, że jedną z podstaw dobrego zdrowia jest właściwe odżywianie. Do samodzielnego przygotowywania pełnowartościowych posiłków potrzebny jest jednak czas, którego tak bardzo nam dziś brakuje. Na drugim biegunie znajdują się zaś wyręczające nas w tym zakresie usługi cateringu dietetycznego. Czym w praktyce różnią się oba te rozwiązania? Odpowiedzi na te pytanie przynosi zakończony właśnie projekt #WiemCoJem.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-10, 19:05
facebook
Wczoraj mieliśmy przyjemność brać udział w wyjątkowym wydarzeniu - koncercie Marka Torzewskiego na rzecz podopiecznych Fundacja "Pomóż Im" Hospicjum dla Dzieci.

Mieliśmy przy tym podwójną rolę - z jednej strony współprowadziliśmy cały wieczór, z drugiej zaś odpowiadaliśmy również za fotorelację z imprezy.

Zachęcamy zatem do obejrzenia galerii! :)
2016-11-10, 09:33
Powiedz "NIE" nowotworom - dzień otwarty w FCMed
12 listopada (sobota) w godzinach od 10.00 do 14.00 zostanie zorganizowany kolejny z cyklu - Dzień Otwarty w FCMed. Tym razem jednak na wszystkich chętnych czekać będą już nie tylko specjaliści rehabilitacji, którzy za darmo skonsultują dzieci i dorosłych pod kątem wad postawy czy dolegliwości w obrębie kręgosłupa, ale także onkolodzy. Będzie tez można za darmo wykonać badanie USG jamy brzusznej.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-07, 20:20
Nie daj się jesienno-zimowym infekcjom
Jesień i zima to dla większości z nas okres obniżonej odporności. W tym czasie zwykle musimy zmagać się z różnymi infekcjami. Na całe szczęście do zbliżającej się wielkimi krokami zimy można się odpowiednio przygotować. Pozwoli nam to zminimalizować ryzyko zachorowań oraz ułatwi codzienne funkcjonowanie.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-05, 13:04
TIS członkiem największego klastra budowlanego w Polsce
Pod koniec października TIS Group- polski producent kotłów C.O. dołączył do grona podmiotów tworzących Ogólnopolski Klaster Budowlany. Organizacja zrzesza już ponad 170 firm, instytucji oraz uczelni wyższych z całej Polski.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-11-03, 20:29
publicum.biuroprasowe.pl
Torzewski dzieciom na początek „Miesiąca Dobroczynności”
Rozpocznie się tradycyjnie – koncertem charytatywnym w Operze i Filharmonii Podlaskiej, zaplanowano również specjalny, dobroczynny, Bal Andrzejkowy. A przez cały listopad w wielu punktach całego miasta znaleźć będzie można puszki Fundacji „Pomóż Im”, do których każdy będzie mógł wrzucić symboliczny datek. Wszystko w ramach kolejnej – trzeciej już edycji – „Miesiąca Dobroczynności”.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-11-03, 19:54
Poprawa wyglądu piersi
Biust to bez wątpienia kwintesencja kobiecości i jej główny atut. Problem w tym, że naturalne piersi nie zawsze charakteryzują się idealnym kształtem. Ich wygląd zmienia się również wraz z upływem czasu, aby temu przeciwdziałać, coraz więcej pań decyduje się więc na zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej. Najwięcej wykonuje się ich właśnie teraz – jesienią.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-29, 01:24
Największe targi franczyzowe zakończone
3 dni wypełnione licznymi spotkaniami. Ponad 170 franczyzodawców. A do tego niemal 7 tys. przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką – tak w skrócie podsumować można ostatnie Targi Franczyza 2016. Województwo podlaskie na imprezie reprezentowały m. in. Lody Bonano i Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy”.
Handel/ moda/ usługi
2016-10-29, 01:01
Nieruchomości na Teneryfie – inwestycja, która szybko się spłaca
Teneryfa nieodłącznie kojarzy nam się z wakacjami. Duża ilość słonecznych dni, przyjazny klimat i sezon trwający cały rok… Co ciekawe, argumenty te przemawiają jednak nie tylko do osób wybierających miejsce na urlop, ale i szukających okazji do inwestycji kapitału. W praktyce bowiem zakup nieruchomości na Teneryfie zwraca się zwykle najpóźniej już po upływie ok. 8-9 lat.
Handel/ moda/ usługi
2016-10-27, 14:29
facebook
Coffee time!

Dziś odwiedzamy naszych ulubionych dietetyków z Cds-Centrum Dietetyki Stosowanej :)
2016-10-27, 12:02
Jesienny ratunek dla zniszczonej skóry
Letnie słońce, choć bez wątpienia przyjemnie ogrzewa i relaksuje, miewa niestety negatywny wpływ na naszą cerę. Z tego powodu jesienią wiele pań musi zmagać się z suchą i zanieczyszczoną skórą z licznymi przebarwieniami. Rozwiązaniem w tym wypadku są m. in. zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem kwasów.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-26, 21:00
Innowacyjne projekty ze wsparciem SeedHouse
SeedHouse, czyli białostocki akcelerator biznesu, powstał pod koniec ubiegłego roku. Przez ten czas jego twórcom udało się zebrać liczną grupę doświadczonych mentorów, pomagających młodym firmom w odniesieniu sukcesu. Niedawno ruszyła realizacja kolejnych projektów. Wszystkie oparte są o innowacyjne rozwiązania internetowe. Obecnie trwa też rekrutacja nowych pomysłodawców.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-10-26, 20:24
facebook
Wraz z naszym klientem, firmą TIS Group, gościliśmy dziś na posiedzeniu Wschodniego Klastra Budowlanego
2016-10-26, 18:57
Innowacyjna puszka MPower
Duża konkurencyjność na rynku napojów energetyzujących sprawia, że firmy zmuszone są szukać kolejnych sposobów na efektywne przyciągnięcie klienta. Przedsiębiorstwo Liner Polska, właściciel marki MPower wprowadziło do swojej oferty nowość - puszkę ze słomką.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-24, 20:56
Obsługa kotła C.O. przez internet
W ostatnich latach kotłownie w naszych domach stają się coraz bardziej nowoczesnymi miejscami. Wszystko za sprawą urządzeń, w których tradycyjne rozwiązania zastępowane są przez nowe technologie. Już na etapie planowania budowy kotłowni warto zatem pomyśleć o doprowadzeniu do niej przyłącza internetowego – w istotny sposób ułatwi to bowiem późniejsze korzystanie z instalacji grzewczej.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-10-24, 20:25
Pierwszy rajdowy rok za zespołem Metal - Fach
Debiutujący w tym roku, swój pierwszy sezon rajdowy Paula Kucharewicz i Bartosz Dzienis mogą zaliczyć do udanych. Team z Sokółki zaledwie kilka miesięcy temu zaczął ściganie, a pasją i ciężką pracą zdążył już wyraźnie zaznaczyć swoją pozycję w stawce.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-10-24, 19:51
facebook
Dziś mieliśmy przyjemność brać udział w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym na rzecz podopiecznych Fundacja "Pomóż Im" Hospicjum dla Dzieci.

Wernisaż, spektakl "Pan Cogito - Incognito" i licytację obrazów uwieczniliśmy rzecz jasna na zdjęciach. Zapraszamy! :)
2016-10-19, 18:41
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.