Agencja Publicum PR
Witam w biurze prasowym Agencji Publicum PR
Podlaska firma na największych targach na Łotwie
W ubiegłym tygodniu w Rydze odbyły się największe w regionie bałtyckim targi branżowe „Environment & Energy 2016”. Przedstawiano na nich m. in. rozwiązania z zakresu sprawności energetycznej. Polskę na imprezie reprezentowała podlaska firma TIS Group, producent kotłów na paliwa stałe.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-10-18, 16:49
Zadbaj o skuteczność ciągu kominowego. To proste
Na rynku dostępnych jest wiele nasad kominowych, które mają m. in. za zadanie poprawę efektywności spalania. Stając przed wyborem tego typu produktu warto więc sięgnąć po urządzenie, o skuteczności którego świadczą nie tylko zapewnienia producenta, ale i badania niezależnych ośrodków. Dodatkowym plusem powinna zaś być bezobsługowość i łatwość montażu takiej nasady.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-10-17, 18:28
Czarna Owca dzieciom z Hospicjum
„To nie jest kwestia mody na CSR – ale szczera i głęboka potrzeba, płynąca prosto z serca”. Tak właścicielki nowo otwartej na gdańskiej starówce restauracji „Czarna Owca by LuLa” mówią o tym, dlaczego pomagają dziecięcemu hospicjum „Bursztynowa Przystań”. W sobotę wieczorem (15 października) w obecności gości lokalu, którzy wypełnili go do ostatniego miejsca, restauratorki podpisały deklarację współpracy z przedstawicielką Stowarzyszenia prowadzącego hospicjum.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-16, 02:34
facebook
Przed nami pracowity weekend.
Spędzamy go w Gdańsku :)

A tak wygląda nasze "biuro"... :)
2016-10-15, 16:33
Jubileuszy październik w Cateromarket
Cateromarket, czyli pierwsza w Polsce porównywarka ofert cateringu dietetycznego, rośnie z dnia na dzień. W ostatnim czasie firma świętowała przekroczenie bariery 4000 dostępnych na portalu ofert. To jednak nie jedyny jubileusz – Wadowice, które niedawno dołączyły do serwisu, to już bowiem 250 miasto w bazie porównywarki.
Handel/ moda/ usługi
2016-10-14, 21:18
Już ponad 100 „misiowych” prac nadesłanych na wyjątkowy konkurs
Niewiele ponad miesiąc pozostało na nadesłanie pracy plastycznej na wyjątkowy konkurs, w którym można wygrać m.in. wyjazd do podparyskiego Disneylandu. Organizator zabawy, w której mogą wziąć udział dzieci z całego województwa – największego centrum zabaw w regionie - „Fabryka Misia” czeka na zgłoszenia dokładnie do 20 listopada.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-13, 19:36
Ruszają 14. Targi Franczyzy
Już 13. października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie startują Targi Franczyzy 2016. W wydarzeniu bierze udział m. in. największa sieć franczyzowych lodziarni nie tylko w Polsce ale i Europie- Lody Bonano. Co ciekawe po raz pierwszy w historii swoje stoisko będzie również mieć Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy”, na którym będzie można… wydoić krowę!
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-10-12, 17:32
Bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne w FCMed
W sobotę 15 października Familijne Centrum Medyczne Fundacji „Pomóż Im” organizuje specjalny dzień otwarty. Podczas akcji każdy – zarówno dorośli jak i dzieci – będzie mógł poddać się specjalistycznej konsultacji fizjoterapeutycznej zupełnie za darmo. Wystarczy się zarejestrować.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-11, 16:52
facebook
Podstawę naszej działalności stanowi rzecz jasna PR.

Coraz częściej jednak marki, z którymi współpracujemy, obsługujemy kompleksowo - i nie uchylamy się przy tym od realizacji działań z zakresu promocji czy reklamy ;)
2016-10-10, 18:57
Podlaskie firmy na „Green Economy”
W miniony weekend w Ciechocinie odbyła się druga już edycja seminarium z cyklu „Green Economy”. Spotkanie poświęcone było zagadnieniom automatyki przemysłowej i techniki napędowej pod kątem efektywności energetycznej. W imprezie wzięły udział dwie firmy z województwa podlaskiego: mający swoją siedzibę w Lipsku TIS Group oraz Polmar z Tykocina.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-10-10, 15:26
„Pola Nadziei” zakwitną w regionie już po raz siódmy
Wiosną - już po raz siódmy, w całym regionie zakwitną prawdziwe „Pola Nadziei”. Tworzące je żonkile mają przypominać ludziom o trudnym losie osób chorych, niepełnosprawnych, potrzebujących. To symbol ogólnopolskiej kampanii o tej samej nazwie, której kolejna edycja wystartowała w piątek, 7 października. W Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim, w obecności uczniów i nauczycieli z całego regionu, którzy biorą w niej udział, Fundacja „Pomóż Im”, zainaugurowała w regionie edycję 2016/2017.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-07, 15:37
facebook
Dobra - ba, wręcz genialna - wiadomość na dziś:

Do grona naszych klientów dołączyła niedawno... Vodka Szelment!
2016-10-04, 18:57
Słoneczne wakacje w Europie? Tylko na Teneryfie!
Wraz z nadejściem jesieni kończy się w Polsce sezon wakacyjny. Jeśli więc ktoś jeszcze nie wyjechał na urlop, a w planach ma spędzanie czasu na słonecznej plaży, niebawem przystąpi do planowania zagranicznych wojaży. Jedynym miejscem w Europie, które obecnie to umożliwia, są Wyspy Kanaryjskie. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie tak dużym zainteresowaniem urlopowiczów cieszy się Teneryfa.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-10-03, 20:05
facebook
Widzieliście już nowe śniadaniowe menu w U Lodziarzy Wytwórnia Lodów Prawdziwych - Białystok?
2016-09-30, 18:57
Zbadaj piersi – akcja profilaktyczna w Medicover Białystok
Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet. Szacuje się, że stanowi 23% wszystkich zachorowań na raka wśród pań. Rocznie wykrywany jest u 1,5 mln kobiet na świecie, a niemal pół miliona w jego wyniku umiera. Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-09-30, 15:39
Zespół cieśni kanału nadgarstka – bolesny problem, który może dotyczyć każdego
Najpierw pojawia się ból związany z utrzymywaniem dłoni przez dłuższy czas w jednej pozycji. Później musimy zmagać się z powracającym, nocnym drętwieniem ręki powodującym wybudzenia ze snu. Na koniec zaś obserwujemy zanik mięśni i wyraźnie zmniejszoną sprawność manualną – tak wyglądają objawy zespołu cieśni nadgarstka. To coraz bardziej powszechny problem, dotykający wielu osób.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-09-29, 16:26
Metal-Fach w Bednarach zaprezentowało zmodernizowane maszyny
Bednary Agro Show 2016 to impreza organizowana już po raz 18. W tym roku odbyła się w dniach 23- 26 września. Wzięło w niej udział ponad 800 wystawców i producentów z branży agrotechnicznej. Wszystko miało swoje miejsce na 150 tysiącach metrów kwadratowych, w miejscowości Bednary, zaledwie 25 kilometrów od Poznania.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-09-27, 14:35
Grypa? Pamiętaj o szczepieniu!
Grypa to wbrew pozorom poważna choroba, której w żadnym wypadku nie można lekceważyć. Ma ona charakter sezonowy – w Polsce najwięcej zachorowań notuje się w okresie od wczesnej jesieni aż do późnej wiosny. Najskuteczniejszym sposobem ochrony przed grypą jest zaś coroczne szczepienie, któremu najlepiej poddać się właśnie teraz.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-09-26, 18:45
facebook
Dziś Publicum znowu w trasie...

A jaki jest nieodłączny element każdego wyjazdu? Oczywiście hot-dogi!
2016-09-26, 12:23
Pierwsza w Polsce porównywarka diet pudełkowych już działa
Cateromarket to pierwsza w Polsce porównywarka cateringów dietetycznych i diet pudełkowych, gromadząca wszystkie dostępne na rynku oferty w jednym miejscu. Platforma uruchomiona została już kilka miesięcy temu, jednak dopiero w połowie sierpnia serwis zyskał pełną funkcjonalność. Obecnie znaleźć w nim można niemal 4000 propozycji cateringowych z ponad 200 miast w całym kraju.
Handel/ moda/ usługi
2016-09-23, 16:11
Biegacze spróbują złapać bizona za rogi
Już w najbliższą niedzielę startuje Bison Run - pierwszy tego typu bieg z przeszkodami w Białymstoku. Wydarzenie, w którym weźmie udział około 400 biegaczy, ma przede wszystkim na celu promocję regionu i krzewienie lokalnego patriotyzmu. Nic więc dziwnego, że jednym ze sponsorów imprezy jest Krynka – podlaski producent wód i napoi.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-09-23, 15:42
Ponad 70 procent uczniów cierpi na wady postawy
Ponad połowa uczniów z białostockich podstawówek cierpi na poważne wady postawy. Obiegową opinię na temat problemów ze zdrowiem wśród najmłodszych potwierdzili w wyniku przeprowadzonych badań specjaliści z Familijnego Centrum Medycznego Fundacji „Pomóż Im”. Przed wakacjami przebadali niemal pół tysiąca młodych ludzi z sześciu białostockich szkół podstawowych. Fizjoterapeuci biją na alarm.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-09-22, 21:20
Przełamuje bariery i przeciwdziała izolacji
W Suwałkach ruszyła trzecia międzynarodowa spartakiada osób cierpiących na choroby psychiczne. W ciągu trzech dni, ponad 200 uczestników z Polski, ale też z Białorusi, Rosji i Litwy weźmie udział w zawodach sportowych, grach zespołowych oraz licznych warsztatach plastyczno – artystycznych. Dla chorych to okazja do integracji ze społeczeństwem. A dla terapeutów szansa na niezwykle cenną wymianę doświadczeń w zakresie form i metod leczenia.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-09-21, 18:39
facebook
Netflix robi to dobrze
2016-09-21, 11:14
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.