Agencja Publicum PR
Witam w biurze prasowym Agencji Publicum PR
Koniec z brudną szybą w kominku
Coraz chłodniejsze wieczory to ewidentna oznaka zbliżającej się wielkimi krokami jesieni. Już niebawem rozpoczniemy zatem sezon palenia w kominku. Relaks, odprężenie, przyjemna atmosfera… i jednocześnie problem w postaci brudnej szyby, którą przed każdym ponownym rozpaleniem musimy czyścić – znają to wszyscy posiadacze kominków. Co zatem zrobić, by w tym roku uniknąć tego typu niedogodności?
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-09-19, 14:59
facebook
Dziś u nas popołudnie na słodko - zdjęcie zza kulis sesji zdjęciowej u jednego z naszych klientów ;)
2016-09-16, 18:09
Sport i zabawa – kolejna edycja Homeschool Run
Już w najbliższą sobotę, 17. września odbędzie się Homeschool Run – wyjątkowy bieg mający na celu promocję sportu i aktywności wśród najmłodszych. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Białystok Biega we współpracy ze szkołą językową Homeschool. Uczestnicy zmagać się będą na trzech dystansach, a na mecie wszyscy otrzymają medale.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-09-15, 16:00
facebook
Takie widoki mieliśmy wczoraj...
2016-09-14, 11:40
Dach nowego stadionu Widzewa Łódź już zamontowany
Podlaska firma ADMT S. A. zakończyła prace nad montażem zadaszenia nowego stadionu Widzewa Łódź. Była to największa tego typu realizacja w historii spółki. Ukończenie budowy całego obiektu zaplanowano na listopad br.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-09-12, 16:02
Stwórz swojego misia i wygraj wyjazd do Disneylandu!
Miś pełni w życiu każdego dziecka bardzo ważną rolę – zabawki, przytulanki, a niekiedy nawet przyjaciela. Nic więc dziwnego, że białostocka Fabryka Misia, największe w regionie centrum zabaw dla dzieci, postanowiła tę przesympatyczną maskotkę dodatkowo uhonorować, organizując konkurs plastyczny z misiem w roli głównej. A wygrać w nim można m. in… wyjazd do Disneylandu.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-09-12, 16:00
facebook
W ten piątek postu nie będzie...
2016-09-12, 09:43
Jak przeciwdziałać wypadaniu włosów?
Wypadanie włosów to bez wątpienia coraz bardziej powszechny, dotykający wielu osób problem. Powody występowania tego schorzenia mogą być różne - szybkie tempo życia, stres, nieprawidłowa dieta oraz rożnego rodzaju choroby. Niestety, leczenie ,,na własną rękę", bez znalezienia przyczyny, ma nikłe szanse powodzenia. Do postawienia właściwej diagnozy i wybrania odpowiedniej kuracji niezbędna zatem jest wizyta u trychologa.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-09-09, 13:48
facebook
Ciekawostka na dziś: właśnie natknęliśmy się na jeden z naszych wcześniejszych artykułów, który został opublikowany... na słowackim portalu!

Ale czad, prawda? :)
2016-09-08, 08:57
Metal - Fach z pucharem ministra rolnictwa
W ubiegły weekend, na Jasnej Górze odbyły się Dożynki Jasnogórskie z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. Imprezie towarzyszyła XXV Krajowa Wystawa Rolnicza, na której czołowy polski producent maszyn rolniczych otrzymał Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za rozrzutnik obornika Viking N272/3 przeznaczony do użytku w dużych gospodarstwach.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-09-06, 22:59
Instalacje C.O. – na co dodatkowo zwrócić uwagę?
Planując montaż systemu grzewczego w naszym domu swoją uwagę skupiamy przede wszystkim na wyborze odpowiedniego kotła. Zdaniem ekspertów, samo urządzenie to jednak nie wszystko. Warto przy tej okazji zadbać też o kilka z pozoru mało istotnych elementów, które podniosą wydajność pracy instalacji oraz zagwarantują nam większą wygodę korzystania z niej.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-09-05, 11:43
facebook
Chcecie być na bieżąco?
Jesteście ciekawi, nad czym ostatnio pracowaliśmy?

Zajrzyjcie do naszego biura prasowego!
2016-09-02, 18:57
Co z tym angielskim?
Z opublikowanego pod koniec ubiegłego roku dorocznego raportu przygotowanego przez Educations First na temat znajomości języka angielskiego na świecie wynika, że im społeczeństwo sprawniej posługuje się językiem Shakespeare'a tym jest zamożniejsze a przy tym… żyje dłużej. Ponadto narody, którym nieobcy jest język królowej Elżbiety są przy tym bardziej przedsiębiorcze i innowacyjne. Jak zatem znajomość angielskiego wygląda w naszym kraju?
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-30, 14:41
publicum.biuroprasowe.pl
Sukces Pauli Kucharewicz i Bartosza Dzienisa na 40. jubileuszowym Rajdzie Kormoran
W ostatni weekend wakacji - w dniach 27 – 28 sierpnia – okolice Mikołajek były prawdziwą mekką wszystkich fanów sportów motorowych. Wszystko za sprawą rozegranego w tym miejscu Rajdu Kormoran. W tym roku wydarzenie miało szczególny charakter, albowiem zawody odbyły się po raz 40. W rajdzie wystartowała załoga Metal – Fach, w składzie – Paula Kucharewicz i Bartosz Dzienis, którzy „wykręcili” na mazurskich szutrach rewelacyjne czasy.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-08-30, 14:13
Dieta w chorobach onkologicznych
Tzw. żywienie onkologiczne to w powszechnym przekonaniu przywilej, zarezerwowany jedynie dla nielicznych. W rzeczywistości jednak niemal każdy z pacjentów może skorzystać z opieki dietetycznej w tym zakresie. Co więcej, czasem już samo wyeliminowanie błędów żywieniowych w pozytywny sposób oddziałuje na zdrowie chorego, poprawiając jego wyniki i samopoczucie.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-30, 01:01
Zakup nieruchomości na Teneryfie – to prostsze, niż myślisz!
Któż nie lubi spędzać wakacji w ciepłych krajach… Słońce, złoty piasek, szum morza i niespieszny tryb życia – tak wielu z nas wyobraża sobie idealny urlop. Co więcej, ta perspektywa jest na tyle kusząca, że coraz więcej osób decyduje się na zakup wakacyjnych nieruchomości za granicą, co pozwala połączyć wypoczynek z lokatą kapitału. A to okazuje się być prostsze, niż może się początkowo wydawać.
Handel/ moda/ usługi
2016-08-30, 00:34
Lody – naturalnie na imprezę
Wymyślne torty, rozmaite babeczki, a do tego słodkie ciasta i ciasteczka – bez nich do niedawna trudno było sobie wyobrazić udaną imprezę. Jednak wiele na to wskazuje, że tego typu przekąski powoli nieco się już nam... przejadły. W ostatnim czasie, w Trójmieście szczególną popularnością zaczęły się za to cieszyć domowe lody. Coraz częściej pojawią się one również w menu restauracji.
Handel/ moda/ usługi
2016-08-25, 14:04
Rehabilitanci z Hansy zaopiekują się „zawałowcami” - za darmo
Centrum Medyczne Hansa uruchomiło dzienny ośrodek rehabilitacji kardiologicznej. Placówka podpisała umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na refundację świadczeń. To jedyne tego typu miejsce w tej części regionu, w której pacjenci po przebytych zawałach serca mogą poddać się pozabiegowej rehabilitacji, bez konieczności pozostawania na jej czas w szpitalu.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-25, 13:34
facebook
Tym razem z aparatem gościliśmy w Secondo
2016-08-24, 09:42
facebook
Ten news ma już 6 lat!
...a bawi niezmiennie
2016-08-22, 09:03
facebook
Dziś PRoto publikuje 7 oznak, że jesteś PRowcem...

Tekst niby z przymrużeniem oka, ale zadziwiająco dużo punktów się zgadza :)

A najbardziej spodobało nam się: Podwójne espresso nie jest Ci obce. Żyjesz i oddychasz kawą. Nie wyobrażasz sobie dnia i deadline'ów bez małej czarnej i cukru
2016-08-19, 18:57
FCMed z funduszowym kontraktem na kolanostopię
Od sierpnia kolonoskopia w Familijnym Centrum Medycznym Fundacji „Pomóż Im” jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W myśl podpisanej umowy z bezpłatnych badań w ramach NFZ będzie mogło skorzystać ok. 30 osób miesięcznie.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-18, 15:54
facebook
Dziś podobno obchodzimy Dzień Pracoholika...

...więc zdjęcie Michała Boniego, który wydrukował cały internet, wydaje się być więcej, niż na miejscu :P

Fot. wykop.pl
2016-08-12, 09:50
Nick Sinckler ponownie zagości w Białymstoku
Od 9 lat mieszka i tworzy w Polsce. Towarzyszył Natalii Kukulskiej i Kayah. Był też finalistą telewizyjnego show – Fabryka Gwiazd. Nick Sinckler – bo o nim mowa - wystąpi w piątek 12 sierpnia w białostockim klubie The Boulevard. Co ciekawe, to już drugi występ dla białostockiej publiczności tego amerykańskiego artysty w trakcie tegorocznych wakacji.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-10, 08:54
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.