Agencja Publicum PR
Witam w biurze prasowym Agencji Publicum PR
facebook
W miniony weekend byliśmy w Szepietowie, na największych targach rolniczych w tej części Polski.

Przy tej okazji dla naszego klienta, TIS Group, nagraliśmy krótką relację video z imprezy :)
2016-06-29, 18:57
Historia podlaskich smaków
Jaka właściwie jest ta kuchnia regionalna? Gdzie szukać jej korzeni; co jest jej historyczną konstrukcją, a co tylko marketingową naleciałością? A przede wszystkim, czym takim szczególnie się wyróżnia? Odpowiedzi na te pytania można odszukać w najnowszej książce Andrzeja Fiedoruka, która trafiła właśnie na półki księgarń.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-06-28, 14:57
„Lodziarze” rosną w siłę
Otwarta przed kilkoma dniami Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” w Żarach to już 10. tego typu lodziarnia w Polsce. Utworzona w ubiegłym roku sieć rośnie więc w dynamicznym tempie i swoim zasięgiem pokrywa coraz większą część kraju. A – jak zapowiadają jej twórcy – to wciąż nie koniec, bowiem cały czas trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi potencjalnymi franczyzobiorcami.
Handel/ moda/ usługi
2016-06-27, 22:10
facebook
Kolejny tydzień rozpoczęliśmy od nagrywania materiału video
2016-06-27, 18:57
„Rolnik Roku 2016” z nagrodą od TIS Group
W ostatni weekend czerwca uwaga wielu rolników i hodowców nie tylko z regionu ale i całej Polski była zwrócona na Szepietowo. W sobotę 25 i niedzielę 26 czerwca mający tam swoją siedzibę Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zorganizował doroczną Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych. Impreza stanowi zarazem największe targi rolnicze w północno – wschodniej Polsce.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-06-27, 13:59
Jak poprawić ciąg kominowy?
Wybierając a następnie instalując system centralnego ogrzewania domu, większość osób zwraca uwagę przede wszystkim na dwa parametry: moc kotła i jego sprawność. Mało kto przy tym zdaje sobie sprawę z tego, że na ostateczną efektywność spalania wpływa wiele czynników. O ilości zużywanego paliwa i uzyskiwanego z niego ciepła w dużej mierze decyduje m. in. ciąg kominowy - ilość powietrza biorącego udział w procesie spalania.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-06-24, 14:14
Pół wieku z implantami stomatologicznymi
W Polsce rocznie wszczepia się już ponad 100 tysięcy implantów stomatologicznych. To i tak niewiele w porównaniu do naszych zachodnich sąsiadów. Na przykład w Niemczech wykonuje się grubo ponad milion podobnych zabiegów. Pomimo przepaści dzielącej nas od zachodu Europy, polski rynek jest jednym z najdynamiczniej rosnących w tym względzie.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-06-24, 13:55
Truskawki? Na zdrowie!
Sezon na truskawki trwa w Polsce w najlepsze. W kolejce po nie na osiedlowych bazarkach czy przysklepowych straganach chętnie ustawiają się zarówno dzieci, jak i dorośli. I zdaniem dietetyków – to bardzo dobrze, bowiem owoce te, oprócz niezaprzeczalnych walorów smakowych, dostarczają też wielu witamin i pozytywnie oddziałują na organizm.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-06-23, 20:31
Jubileuszowy klient Wytwórni Lodów Prawdziwych w Olsztynie!
Olsztyńska Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” wystartowała na początku kwietnia br. I w ciągu pierwszych 2,5 miesiąca działalności lodziarnię odwiedziło już łącznie… 10 tys. osób! Jubileuszowa klientka zamówienie złożyła w środę 22. czerwca. W nagrodę otrzymała bon na darmowe lody.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-06-23, 20:27
Załoga rajdowa Metal – Fach na podium kolejnego „Szuter Cup”
W minioną niedzielę odbył się kolejny rajd z serii „Szuter Cup – Szutrowy Puchar”. Trasa trzeciej rundy - pod nazwą „Warmińskie Szutry” - składała się z 7 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 56 km.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-06-23, 20:03
facebook
Dziś byliśmy w Olsztynie :)

Nasz tamtejszy klient, Wytwórnia Lodów Prawdziwych "u Lodziarzy" świętowała bowiem fajny "jubileusz" - 10 tys. klientów
2016-06-22, 18:54
Algi w basenie – jak z nimi walczyć?
Pojawienie się śliskiego nalotu na ścianach i podłodze basenu, zmętnienie wody oraz zabarwienie jej na zielono to ewidentne oznaki rozwoju glonów w akwenie. Oprócz niekorzystnego wyglądu, ich obecność może też powodować nadmierne zużycie chloru i obniżenie pH wody. Jak zatem walczyć z algami w basenie?
Handel/ moda/ usługi
2016-06-21, 13:16
Teneryfa – na wakacje i… na co dzień
Teneryfa od lat plasuje się w czołówce miejsc do spędzania wakacji. Ta hiszpańska wyspa przyciąga przede wszystkim łagodnym klimatem i niezliczoną ilością plaż. Co ciekawe, popularność tej destynacji jest na tyle duża, że coraz więcej Polaków decyduje się… na zakup nieruchomości na Teneryfie. Co o tym decyduje?
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-06-21, 12:27
Jak odzyskać pieniądze z polisolokat?
Jeszcze do niedawna jednym z popularniejszych sposobów lokowania oszczędności były tzw. polisolokaty. Instrumenty te, oprócz ubezpieczenia, na ogół gwarantowały też wyższe niż lokaty bankowe oprocentowanie. Problem zaczynał się w momencie, gdy z jakichś powodów musieliśmy wycofać swój kapitał. Przeważnie wiązało się to ze stratą większości wpłaconych środków. Jak się okazuje, pieniądze te można dziś jednak odzyskać.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-06-20, 21:22
Lodobusy Bonano podbiły rynek
Wprowadzone zaledwie w ubiegłym roku Lodobusy, czyli mobilne punkty sprzedaży, w których serwowane są flagowe produkty sieci Lody Bonano, szturmem podbiły rynek lodziarni. Obecnie w całym kraju funkcjonuje już 13 Lodobusów, koncept w krótkim czasie znalazł też wielu naśladowców. Co zadecydowało o tak dużej popularności tego rozwiązania?
Handel/ moda/ usługi
2016-06-20, 21:17
facebook
W Medico Clinic odbył się niedawno drugi w Polsce i pierwszy na Podlasiu zabieg implantologiczny z użyciem technologii druku 3D - a my już zadbaliśmy o to, by dowiedziała się o tym cała Polska...

Informacje na temat zabiegu pojawiły się m. in. na portalu Dziennik.pl :)
2016-06-20, 18:57
publicum.biuroprasowe.pl
IV Wojewódzki Festyn Spółdzielczy
W sobotę, 18 czerwca odbędzie IV Wojewódzki Festyn Spółdzielczy. W imprezie weźmie udział kilkanaście spółdzielni z całego regionu - nie tylko mieszkaniowych, ale również produkcyjnych i usługowych. Zaplanowano też specjalne atrakcje dla rodzin z dziećmi. Organizator targów – Spółdzielczy Regionalny Związek Rewizyjny w Białymstoku – zaprasza na degustacje produktów, bezpłatne badania lekarskie, koncerty oraz zabawy dla dzieci.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-06-16, 13:18
Metal – Fach wicemistrzem krajowym AgroLigi 2015 w kategorii „Firmy”
Kolejna, już 23. edycja konkursu AgroLigi rozstrzygnięta. Tytuł wicemistrza w kategorii „Firmy” zdobył Metal-Fach – sokólska spółka zajmująca się produkcją urządzeń i maszyn rolniczych. We wtorek 14 czerwca krajowych laureatów konkursu gościł Prezydent RP Andrzej Duda.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-06-16, 13:15
facebook
No tak. Z czytaniem maili bywa rożnie ;)
2016-06-15, 18:57
facebook
Bravo ChM :)
2016-06-14, 21:50
Jak dobrze wyglądać na plaży?
Okres urlopowy zbliża się wielkimi krokami. I choć pogoda póki co nie rozpieszcza, to i tak większość z nas z niecierpliwością wyczekuje dni wolnych od pracy. Zanim one jednak nadejdą, pozostały czas warto odpowiednio wykorzystać i przygotować się do odpoczynku w miejscu, w którym nasza skóra będzie narażona na intensywne działanie słońca. Jak się za to zabrać?
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-06-14, 14:50
facebook
Nowy tydzień zaczynamy wizytą w Cds-Centrum Dietetyki Stosowanej, gdzie nagrywamy kolejną video-rozmowę :)
2016-06-13, 09:46
„Lodziarze” z Wytwórni Lodów Prawdziwych sponsorami Arka Gdynia Summer Cup 2016
W pierwszy wakacyjny weekend gdyńskie obiekty sportowe – m.in. Stadion Miejski oraz Narodowy Stadion Rugby staną się po raz kolejny areną zmagań najmłodszych piłkarzy, którzy przyjadą do Gdyni z całego kraju i zagranicy. Wszystko w ramach XVII Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży „Arka Gdynia Summer Cup 2016”. Do grona partnerów wydarzenia dołączyła działająca w mieście od niespełna miesiąca lodziarnia „U Lodziarzy. Wytwórnia Lodów Prawdziwych”.
Handel/ moda/ usługi
2016-06-09, 19:07
facebook
Dziś na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku współorganizowaliśmy konferencję prasową na temat zbliżającego się biegu Electrum Ekiden - sztafeta maratońska.

Przy tej okazji ustrzeliliśmy też kilka fotek. Zapraszamy na krótką fotorelację ;)
2016-06-08, 18:57
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.