Agencja Publicum PR
Witam w biurze prasowym Agencji Publicum PR
Hard-Ice na Expo Sweet 2018 na dwóch stoiskach
W branży lodowej maszyna ma znaczenie. Chodzi nie tylko o to jak smaczne są lody, które produkuje, ale też jak dużo może ich wydać, czy jest mobilna i trwała. Automaty do lodziarni i cuda, które wytwarzają, będzie można zobaczyć na targach cukierników i lodziarzy Expo Sweet 2018 w Warszawie.
Biznes/ technologie/ przemysł
2018-02-14, 14:42
Oferta pracy w firmie Koja - szansa dla bezrobotnych z powiatu kolneńskiego
Wiodący polski producent maszyn rolniczych i komunalnych - firma Koja ze Stawisk w powiecie kolneńskim, planuje w tym roku stworzyć 10 nowych miejsc pracy i zatrudnić spawaczy.
Biznes/ technologie/ przemysł
2018-02-13, 20:26
facebook
Przed weekendem mamy dla Was na naszym blogu 3 słowa od Mateusza o współpracy z największą siecią spaghetterii w Polsce - Makarunem :)

Udanego czytania!
2018-02-09, 17:30
Tu będzie moja wymarzona knajpka
Przyjmuje się, że doskonałe miejsce na lokal gastronomiczny, to takie, gdzie przewija się tłum ludzi. Są klienci, sukces więc gwarantowany. Ale to nie takie proste. Czasami przy najruchliwszych ulicach, restauracje pojawiają się i znikają, a ich żywot nie trwa dłużej niż kilka miesięcy. Czym więc się kierować wybierając lokalizację na „wymarzoną knajpkę”?
Handel/ moda/ usługi
2018-02-09, 11:55
Podlaska marka zaprezentuje się na targach w Las Vegas
W najbliższy poniedziałek zaczynają się targi CURVE EXPO w Las Vegas. To jeden z najbardziej prestiżowych eventów modowych na świecie. Tym razem na wybiegach pojawią się modelki w ekskluzywnej i eleganckiej bieliźnie marki Axami. Produkowana w Białymstoku, doskonale znana jest w już Polsce, a teraz ma szansę podbić serca klientek za oceanem.
Handel/ moda/ usługi
2018-02-09, 11:00
Suwalski szpital psychiatryczny potwierdził najwyższą jakość opieki
Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Suwałkach otrzymał certyfikat ISO 9001:2015. Tym samym placówka potwierdziła najwyższą jakość opieki nad pacjentami i standard świadczonych usług medycznych. ISO nie jest jednak czymś danym raz na zawsze. Co trzy lata należy bowiem przejść stosowny audyt.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2018-02-08, 22:06
Alosza Awdiejew wystąpi w Białymstoku
Alosza Awdiejew, człowiek-orkiestra od wielu lat koncertujący na polskich scenach. Wybitny artysta, który łączy pasję muzyczną z naukową. Człowiek-instytucja, estradowiec i jednocześnie profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, aktor, felietonista, tłumacz, pisarz, kompozytor. We wszystkim przyświeca mu jedna zasada: być potrzebnym widzom, czytelnikom i słuchaczom, bo to oni są najważniejsi. Z myślą o nich tworzy kolejne utwory.
Handel/ moda/ usługi
2018-02-08, 20:43
La Foresta – nowy lokal na kulinarnej mapie Białegostoku
La Foresta - ten zwrot przetłumaczony z włoskiego po polsku znaczy las. Właściciele nowego, osiedlowego bistro, mieszczącego się przy ulicy Sybiraków w Białymstoku, nie przypadkowo nazwali je właśnie w ten sposób. Chcą częstować swoich gości typowo leśnymi produktami i daniami inspirowanymi między innymi dziczyzną.
Handel/ moda/ usługi
2018-02-07, 14:31
Dwa lokale pod Makarun czekają na chętnych w Krakowie
To nie jest randka w ciemno, choć może się okazać przygodą życia. To nie kupowanie kota w worku, ale ciekawa i konkretna propozycja dla inwestorów. Krakowska sieć popularnych pomarańczowych spaghetteri Makarun Spaghetti&Salad ma w swoim „mateczniku” dwie znakomite „miejscówki” na lokal. Partner biznesowy - lub partnerzy - są więc pilnie poszukiwani.
Handel/ moda/ usługi
2018-02-07, 14:27
U Lodziarzy latem 2018 zero opłat
Nowy rok sprzyja wyzwaniom. Jeśli ktoś zastanawia się czym się zająć i brakuje mu wyraźnego pomysłu, a dodatkowo lubi słodkie życie, może to jest rozwiązanie? Franczyzowa sieć „U lodziarzy” Wytwórnia Lodów Polskich rozpoczęła właśnie akcję promocyjną pod hasłem „Franczyza za 0 złotych”.
Handel/ moda/ usługi
2018-02-07, 12:02
Bielizna – walentynkowy prezent dla dwojga
Niebawem Walentynki. Zarówno panowie jak i panie zastanawiają się, jaki prezent sprawi największą radość ukochanej osobie. Czekoladki i kwiaty są przereklamowane i mogą stanowić jedynie dodatek do niespodzianki. Może w tym roku zaszaleć i wybrać się w romantyczną podróż, podczas której niepowtarzalny klimat zapewni zmysłowa bielizna, oczywiście w intensywnym, czerwonym kolorze?
Handel/ moda/ usługi
2018-02-07, 11:55
Zabiegana kobieto - zrób coś dla siebie!
Która z pań tego nie zna: z językiem na brodzie do przedszkola, potem do pracy, dalej pędem po zakupy, zaraz znowu do przedszkola. Gdzieś między obiadem a kolacją jest chwila na herbatę. I znowu ból: „Nie mieszczę się w fotelu!” i płacz: „Nie mam dla siebie czasu. Nigdy nie schudnę! I tu mnie strzyka!”.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2018-02-06, 15:13
Solidne kotły TIS na Budmie
Podlaski producent kotłów C.O. na paliwa stałe – spółka TIS Group – prezentowała swoją ofertę na największych targach budownictwa i architektury w kraju - Budma w Poznaniu. Dwie pozycje z oferty firmy zwróciły szczególną uwagę zwiedzających. To kocioł C.O. na pellet oraz system mobilnego sterowania ogrzewaniem EcoNet.
Biznes/ technologie/ przemysł
2018-02-06, 15:08
Makarunowa hossa
Na makarunowej mapie Polski jest już 11 pomarańczowych miast, w których działa 28 lokali pod tym charakterystycznym szyldem. Pod koniec stycznia franczyzowa sieć Makarun Spaghetti&Salad otworzyła restaurację w Swarzędzu. Powstał też kolejny, szósty lokal w Warszawie. W lutym szykuje się otwarcie w Poznaniu.
Handel/ moda/ usługi
2018-02-06, 14:53
Pudełko na każdą okazję
Kwiaty od wieków są wspaniałym sposobem na obdarowanie bliskich przy różnych okazjach. Są też idealne, by wyrazić wdzięczność, miłość lub po prostu, by sprawić komuś przyjemność. Zmieniające się trendy i moda dotknęły także rynek florystyczny, o czym wiedzą doskonale klienci białostockiej Kwiaciarni w pudełku, która realizuje nietypowe, czasem nawet bardzo wyszukane zamówienia.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2018-02-05, 09:37
facebook
Nowość w naszym biurze prosto od Ideal Cafe !❤️
Szykujcie się na jeszcze więcej spektakularnych pomysłów i nieszablonowych rozwiązań...

PS. Kto ma ochotę na pyyyszną małą czarną? ☕️
2018-02-01, 13:19
Gdy maluch walczy z rotawirusem. Jak wspomagać mały organizm?
Dzieci mogą złapać go wszędzie – w szkole, żłobku, przedszkolu, a nawet na spacerze czy placu zabaw. Rotawirus jest bezlitosny i bardzo groźny. Wywołuje ostry ból brzucha, wymioty, biegunkę i prowadzi do odwodnienia organizmu. Zwłaszcza u niemowląt może to być szczególnie niebezpieczne. Jak chronić maluchy przed tymi zakaźnymi drobnoustrojami?
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2018-01-29, 20:10
W Nowym Roku postanawiam że...
Rzucę palenie, pozbędę się kilku kilogramów i zacznę regularnie biegać – ile razy składaliśmy takie deklaracje tuż po sylwestrowych szaleństwach? Przy ilu z nich udało się nam wytrwać? No właśnie. Może więc warto pójść w innym kierunku i wyznaczyć sobie nieszablonowe cele na cały 2018 rok?
Handel/ moda/ usługi
2018-01-25, 20:30
Dobre meble… muszą mieć swoją cenę
Określenie „meble klasyczne” to atrakcyjne sformułowanie, chętnie używane w kampaniach reklamowych. Co jednak tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem? Czy klasyczne równa się drogie? I wreszcie: czy takie meble naprawdę warte są swojej ceny?
Handel/ moda/ usługi
2018-01-25, 20:13
MF Pajka Rally Team z tytułem wicemistrzów
Załoga rajdowa z Sokółki zdobyła tytuł wicemistrzów Inter Cars Szuter Cup - Szutrowy Puchar w klasie FWD. Drużyna nagrodę odebrała podczas uroczystej gali zakończenia sezonu sportowego 2017. To jedno z ważniejszych trofeów ekipy sponsorowanej przez sokólskie przedsiębiorstwo Metal – Fach.
Biznes/ technologie/ przemysł
2018-01-23, 17:02
facebook
Przed nami... kolejny wyjazd!
2018-01-18, 08:14
Axami na targach mody w Paryżu. Kolejny rok z rzędu
Axami - polska marka tworząca wyrafinowaną i ekskluzywną bieliznę zagości na targach mody w Paryżu – Salon International de la Lingerie. Białostocki producent pojawi się nad Sekwaną już po raz kolejny.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2018-01-17, 17:30
Budowa domu w 2018 roku będzie dużo droższa
Ostatni rok w budownictwie to coraz lepsza koniunktura i wzrosty cen. Według GUS produkcja budowlano-montażowa wzrosła w I połowie 2017 roku o 7,6%, a druga połowa roku po podliczeniu danych nie powinna być gorsza. Znów mamy coraz więcej dróg w budowie, a deweloperzy oddają rekordową liczbę mieszkań. To wszystko ma również wpływ na koszty budowy domu jednorodzinnego przez prywatnych inwestorów. Serwis Kalkulatory Budowlane postanowił sprawdzić, jak zmieniły się te koszty na przestrzeni ostatniego roku.
Biznes/ technologie/ przemysł
2018-01-16, 21:38
facebook
Ta prawdziwa historia zaczyna się typowo, charakteryzuje wielu franczyzobiorców. Ale warto doczytać ją do końca...

Maciek i Szymon to 30-kilku latkowie z Trójmiasta. 2 lata temu rzucili robotę w korpo. Mieli dość exceli, deadline'ów i targetów. Postanowili zmienić swoje życie. Zaczęli szukać patentu na siebie i pracę. Chcieli mieć własny biznes. Padło na gastronomię. Chociaż nie mieli o niej pojęcia. Rozważali różne opcje. Może kawiarnia? Może kanapkarnia? Stanęło na... lodziarni. Uznali, że ciekawą opcją jest franczyza. Zaczęli przeglądać oferty. I je porównywać. Jeden wydawał się ciekawszy od drugiego. Wszystkie obiecywały góry złota i błyskawiczny zwrot z inwestycji...

Przeglądali sieć i porównując poszczególne propozycje natrafili na artykuł w jednym z portali na temat Wytwórni Lodów Prawdziwych "u Lodziarzy". Zafascynowała ich historia przedwojennego polskiego przepisu na lody, znalezionego na strychu domu po babci. Potem trafili na kolejny artykuł - o rozwoju franczyzy tej sieci. Później na jeszcze jeden. I kolejny. Koncept wyglądał atrakcyjnie. Równie dobrze wyglądała promocja lodziarni w społecznościówkach. Artykuły - jak sami przyznają - uwiarygodniły markę. A ciekawie prowadzony profil upewnił w przekonaniu, że to firma, z którą chcą się biznesowo związać.

To było w 2015 roku. Dziś prowadzą 3 lodziarnie WLP w Trójmieście i kolejną w Grudziądzu, mają kilka riksz i jedynego w kraju Ice - Trucka - oryginalnego Citroena z 1969 roku, któremu nadali nowe życie i nowoczesne "wnętrza" wypełnione urządzeniami do sprzedaży lodów.

Sieć WLP "u Lodziarzy" choć powstała w 2014 roku, dziś już liczy 50 punktów w całym kraju.

Od początku istnienia sieci, opiekujemy się nią PR-owo, dbając o jej obecność w mediach. Do tej pory ukazało się przeszło 350 publikacji na jej temat. Wszystkie materiały prasowe, których efektem były artykuły, zostały przez nas przygotowane i przekazane dziennikarzom oraz wydawcom. Uczestniczyliśmy w otwarciu pierwszego punktu. To właśnie nasze materiały prasowe wysyłane dziennikarzom przeczytali Maciek i Szymon. To prowadzone przez nas wszystkie profile WLP (każdy punkt ma własny profil!) utwierdził ich w przekonaniu, że warto. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że możemy być częścią tej historii...

Od 4 lat naszym klientem jest potentat na franczyzowym rynku - marka LodyBonano - największa franczyzowa sieć lodziarni w Polsce a od kilku miesięcy pracujemy też dla Makarun'a - największej w kraju franczyzowej sieci spaghetterii typu "take away".

Teraz, chcielibyśmy podzielić się naszym bogatym doświadczeniem w prowadzeniu działań PR (public relations) ukierunkowanych na rozwój Państwa konceptu franczyzowego. Tak - specjalizujemy się w PR dla franczyz.

Prowadzenie PR nie jest zarezerwowane dla wybranych. Marki takie jak LodyBonano, WLP "u Lodziarzy" czy Makarun - każda z nich była na innym etapie rozwoju gdy zaczynaliśmy z nimi współpracę. Nie zawsze były naj. Dziś są.
2018-01-16, 14:00
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies