Agencja Publicum PR
Witam w biurze prasowym Agencji Publicum PR
facebook
Netflix robi to dobrze
2016-09-21, 11:14
Koniec z brudną szybą w kominku
Coraz chłodniejsze wieczory to ewidentna oznaka zbliżającej się wielkimi krokami jesieni. Już niebawem rozpoczniemy zatem sezon palenia w kominku. Relaks, odprężenie, przyjemna atmosfera… i jednocześnie problem w postaci brudnej szyby, którą przed każdym ponownym rozpaleniem musimy czyścić – znają to wszyscy posiadacze kominków. Co zatem zrobić, by w tym roku uniknąć tego typu niedogodności?
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-09-19, 14:59
facebook
Dziś u nas popołudnie na słodko - zdjęcie zza kulis sesji zdjęciowej u jednego z naszych klientów ;)
2016-09-16, 18:09
Sport i zabawa – kolejna edycja Homeschool Run
Już w najbliższą sobotę, 17. września odbędzie się Homeschool Run – wyjątkowy bieg mający na celu promocję sportu i aktywności wśród najmłodszych. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Białystok Biega we współpracy ze szkołą językową Homeschool. Uczestnicy zmagać się będą na trzech dystansach, a na mecie wszyscy otrzymają medale.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-09-15, 16:00
facebook
Takie widoki mieliśmy wczoraj...
2016-09-14, 11:40
Dach nowego stadionu Widzewa Łódź już zamontowany
Podlaska firma ADMT S. A. zakończyła prace nad montażem zadaszenia nowego stadionu Widzewa Łódź. Była to największa tego typu realizacja w historii spółki. Ukończenie budowy całego obiektu zaplanowano na listopad br.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-09-12, 16:02
Stwórz swojego misia i wygraj wyjazd do Disneylandu!
Miś pełni w życiu każdego dziecka bardzo ważną rolę – zabawki, przytulanki, a niekiedy nawet przyjaciela. Nic więc dziwnego, że białostocka Fabryka Misia, największe w regionie centrum zabaw dla dzieci, postanowiła tę przesympatyczną maskotkę dodatkowo uhonorować, organizując konkurs plastyczny z misiem w roli głównej. A wygrać w nim można m. in… wyjazd do Disneylandu.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-09-12, 16:00
facebook
W ten piątek postu nie będzie...
2016-09-12, 09:43
Jak przeciwdziałać wypadaniu włosów?
Wypadanie włosów to bez wątpienia coraz bardziej powszechny, dotykający wielu osób problem. Powody występowania tego schorzenia mogą być różne - szybkie tempo życia, stres, nieprawidłowa dieta oraz rożnego rodzaju choroby. Niestety, leczenie ,,na własną rękę", bez znalezienia przyczyny, ma nikłe szanse powodzenia. Do postawienia właściwej diagnozy i wybrania odpowiedniej kuracji niezbędna zatem jest wizyta u trychologa.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-09-09, 13:48
facebook
Ciekawostka na dziś: właśnie natknęliśmy się na jeden z naszych wcześniejszych artykułów, który został opublikowany... na słowackim portalu!

Ale czad, prawda? :)
2016-09-08, 08:57
Metal - Fach z pucharem ministra rolnictwa
W ubiegły weekend, na Jasnej Górze odbyły się Dożynki Jasnogórskie z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. Imprezie towarzyszyła XXV Krajowa Wystawa Rolnicza, na której czołowy polski producent maszyn rolniczych otrzymał Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za rozrzutnik obornika Viking N272/3 przeznaczony do użytku w dużych gospodarstwach.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-09-06, 22:59
Instalacje C.O. – na co dodatkowo zwrócić uwagę?
Planując montaż systemu grzewczego w naszym domu swoją uwagę skupiamy przede wszystkim na wyborze odpowiedniego kotła. Zdaniem ekspertów, samo urządzenie to jednak nie wszystko. Warto przy tej okazji zadbać też o kilka z pozoru mało istotnych elementów, które podniosą wydajność pracy instalacji oraz zagwarantują nam większą wygodę korzystania z niej.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-09-05, 11:43
facebook
Chcecie być na bieżąco?
Jesteście ciekawi, nad czym ostatnio pracowaliśmy?

Zajrzyjcie do naszego biura prasowego!
2016-09-02, 18:57
Co z tym angielskim?
Z opublikowanego pod koniec ubiegłego roku dorocznego raportu przygotowanego przez Educations First na temat znajomości języka angielskiego na świecie wynika, że im społeczeństwo sprawniej posługuje się językiem Shakespeare'a tym jest zamożniejsze a przy tym… żyje dłużej. Ponadto narody, którym nieobcy jest język królowej Elżbiety są przy tym bardziej przedsiębiorcze i innowacyjne. Jak zatem znajomość angielskiego wygląda w naszym kraju?
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-30, 14:41
publicum.biuroprasowe.pl
Sukces Pauli Kucharewicz i Bartosza Dzienisa na 40. jubileuszowym Rajdzie Kormoran
W ostatni weekend wakacji - w dniach 27 – 28 sierpnia – okolice Mikołajek były prawdziwą mekką wszystkich fanów sportów motorowych. Wszystko za sprawą rozegranego w tym miejscu Rajdu Kormoran. W tym roku wydarzenie miało szczególny charakter, albowiem zawody odbyły się po raz 40. W rajdzie wystartowała załoga Metal – Fach, w składzie – Paula Kucharewicz i Bartosz Dzienis, którzy „wykręcili” na mazurskich szutrach rewelacyjne czasy.
Biznes/ technologie/ przemysł
2016-08-30, 14:13
Dieta w chorobach onkologicznych
Tzw. żywienie onkologiczne to w powszechnym przekonaniu przywilej, zarezerwowany jedynie dla nielicznych. W rzeczywistości jednak niemal każdy z pacjentów może skorzystać z opieki dietetycznej w tym zakresie. Co więcej, czasem już samo wyeliminowanie błędów żywieniowych w pozytywny sposób oddziałuje na zdrowie chorego, poprawiając jego wyniki i samopoczucie.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-30, 01:01
Zakup nieruchomości na Teneryfie – to prostsze, niż myślisz!
Któż nie lubi spędzać wakacji w ciepłych krajach… Słońce, złoty piasek, szum morza i niespieszny tryb życia – tak wielu z nas wyobraża sobie idealny urlop. Co więcej, ta perspektywa jest na tyle kusząca, że coraz więcej osób decyduje się na zakup wakacyjnych nieruchomości za granicą, co pozwala połączyć wypoczynek z lokatą kapitału. A to okazuje się być prostsze, niż może się początkowo wydawać.
Handel/ moda/ usługi
2016-08-30, 00:34
Lody – naturalnie na imprezę
Wymyślne torty, rozmaite babeczki, a do tego słodkie ciasta i ciasteczka – bez nich do niedawna trudno było sobie wyobrazić udaną imprezę. Jednak wiele na to wskazuje, że tego typu przekąski powoli nieco się już nam... przejadły. W ostatnim czasie, w Trójmieście szczególną popularnością zaczęły się za to cieszyć domowe lody. Coraz częściej pojawią się one również w menu restauracji.
Handel/ moda/ usługi
2016-08-25, 14:04
Rehabilitanci z Hansy zaopiekują się „zawałowcami” - za darmo
Centrum Medyczne Hansa uruchomiło dzienny ośrodek rehabilitacji kardiologicznej. Placówka podpisała umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na refundację świadczeń. To jedyne tego typu miejsce w tej części regionu, w której pacjenci po przebytych zawałach serca mogą poddać się pozabiegowej rehabilitacji, bez konieczności pozostawania na jej czas w szpitalu.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-25, 13:34
facebook
Tym razem z aparatem gościliśmy w Secondo
2016-08-24, 09:42
facebook
Ten news ma już 6 lat!
...a bawi niezmiennie
2016-08-22, 09:03
facebook
Dziś PRoto publikuje 7 oznak, że jesteś PRowcem...

Tekst niby z przymrużeniem oka, ale zadziwiająco dużo punktów się zgadza :)

A najbardziej spodobało nam się: Podwójne espresso nie jest Ci obce. Żyjesz i oddychasz kawą. Nie wyobrażasz sobie dnia i deadline'ów bez małej czarnej i cukru
2016-08-19, 18:57
FCMed z funduszowym kontraktem na kolanostopię
Od sierpnia kolonoskopia w Familijnym Centrum Medycznym Fundacji „Pomóż Im” jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. W myśl podpisanej umowy z bezpłatnych badań w ramach NFZ będzie mogło skorzystać ok. 30 osób miesięcznie.
Zdrowie/ uroda/ lifestyle
2016-08-18, 15:54
facebook
Dziś podobno obchodzimy Dzień Pracoholika...

...więc zdjęcie Michała Boniego, który wydrukował cały internet, wydaje się być więcej, niż na miejscu :P

Fot. wykop.pl
2016-08-12, 09:50
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies